İlan No: #00104419
Kategori: Güneş enerjisiyle Su Isıtma Sistemi
Marka: Kıvılcım
Model Tipi: YG-1 KŞ
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 25.04.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Burdur / Burdur / Türkiye


  •    İş: +90 248 252 83 84
  •    Cep: +90 535 281 68 73
  •    Fax: +90 248 252 83 85

Yetkili: Kıvılcım Güneş Enerji Sistemleri
Burdur / Burdur / Türkiye


Klasik Şamandıralı Yatık Güneş Isı Sistemi / Kıvılcım Yg-1 Kş

Çift depolu sistemlerimiz daha çok su kesintisinin yaşandığı bölgelerde tercih edilen, doğal sirkülasyonlu ve kapalı devre sistemler grubundandır. Sıcak ve soğuk su depolarımızın içi ve dış koruyucu kılıfları 304 kalite krom çelikten yapılmış ve yine fittings malzemesi olarak krom malzemeler tercih edilmiştir.
 

Kullanılan malzemelerin korozyona mukavim olması, insan sağlığına zarar verecek etkileri ortadan kaldırmakta, ayrıca kullanım süresini arttırmaktadır. Soğuk su depoları müşteri talebine ve bölgelere göre izolasyonlu ve izolasyonsuz olarak yapılmaktadır.

Çift depolu sistemlerin sehpaları Kıvılcım Gün Isı Sanayi'ne özgü tasarımla yapılmış olup 30x30 2mm kutu profilden yapılmış ve önce antipas boya üzerine de son kat Hammerton boya ile boyanarak kullanım alanlarındaki dış ortam şartlarına çok uzun süre dayanması sağlanmıştır. Montaj bölgelerine göre farklı alternatiflerde ekipman ve sızdırmazlık parçalarına sahip sehpalarımız montajcı ve tüketicilere yüksek oranda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Çatı üzerinde herhangi bir boya işlemi gerektirmez.

Suyun temas halinde olduğu veya kullanıma kadar geçtiği hiçbir noktada paslanma ihtimali bulunmamaktadır. Ürünlerimizde kullanılan iç ve dış bağlantı elemanlarının hepsi özel dizayn edilmiş paslanmaz çelik malzemelerden oluşmaktadır. Böylece paslanmaz depo kalitesi bağlantı elemanları ile bütünleştirilmiş aynı zamanda montaj kolaylığı, kalite ve estetik sağlanmıştır.

Su depolarında kullanılan krom – nikel paslanmaz çelik sayesinde yıllarca sıcak su kaynağınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Sistemlerimizde opsiyonel olarak alüminyum, bakır veya paslanmaz çelik kollektörler kullanılmaktadır.

Sistemlerimiz bir kollektörden, depo hacimlerimiz 80lt'den başlayıp, ihtiyaçlar doğrultusunda istenilen sayı ve büyüklükte tasarlanıp üretilmektedir.

Klasik yatık şamandıralı bu sistemler diğer bütün sistemlerle kıyaslandığında kurulum gideri yüksek olmakla birlikte kullanım ömürleri uzundur.

Soğuk iklim şartları, kireçli su, düşük basınçlı su ve su kesintisi gibi problemli durumlarda sorunsuz bir şekilde çalışarak ideal sistem olma özelliklerini korurlar.


 

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com