İlan No: #00117869
Kategori: Elektrikli Tabancalar
Marka: Romeo Maestri
Model Tipi: ME 80
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
Menşei: İtalyan Malı
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 12.02.2014
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Beyoğlu / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Garantili
Satış Detayı: Kredi Kartına Taksit, Vade Olur


  •    İş: +90 212 238 82 81
  •    İş: +90 212 238 97 21
  •    Fax: +90 212 222 37 90

Yetkili: Arslan Makina
Beyoğlu / İstanbul / Türkiye


Elektirikli Zımba Tabancası

ELEKTRİK ZIMBA TABANCASI ROMEO MAESTRİ - ME serisi
Elektrikli zımba tabancası fiyatı, elektrikli zımba tabancaları satışı ve teknik servisi, zımba makinası fiyatları, için arayınız. 

      Romeo Maestri  elektrikli zımba tabancası ile koltuk, mobilya, mukavva, çerçeve, elyaf gibi her türlü ürün kolayca zımbalanabilmektedir. Elektrikli döşeme zımba tabancası uygulanacak alana göre zımba kullanmakta bmylece diğer elektrikli zımba tabancalarına kıyasla daha çok seçeneği kullanıcısına sağlamalktadır. 
      Romeo Maestri  elektrikli zımba tabancası diğer zımba çakma makinalarına göre daha geniş bir malzeme ve kullanım alanı sunmaktadır. Sürekli profesyonel kullanım için tasarlanan bu elektrikli zımba tabancası güçlü, hızlı, hafiftir ve basit bir şekilde  tek elle dahi kullanılabilmektedir. Elektrikli zımba tabancanın gücü uygulanacak alana göre otomatik olarak ayarlanabilmekte ve böylece kolayca uygulanabilmektedir.
     ME 80 geniş ağız kısmı sayesinde 8 - 16 mm, 80 zımba türünü kullanmakta, sert ve yumuşak ahşap, kontrplak, MDF (orta yoğunlukta lif levha), çerçeve ve resim, inşaat, mobilya tamiri, dolap yapımı, stand ve dolap parçaları, üzerinde kumaş ve diğer malzemeleri düzeltmek için döşeme uygulamalarında ve en çok da koltuk döşemelerinde elyaf gibi malzemelerde kullanıma son derece elverişlidir.
           Satışını gerçekleştirdiğimiz Elektrikli zımba çakma tabancasının teknik servis ve yedek parça hizmeti profesyonel teknik ekibimizce ekonomik ve hızlı şekilde gerçekleştirilebilmektedir...

Satıcının Diğer İlanları Tümünü Göster
Benzer İlanlar Tümünü Göster