İlan No: #00109144
Kategori: Pülverizatör
Marka: Taral
Model Tipi: TP 3000 MİLENYUM
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 30.06.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Garantili


  •    İş: +90 212 567 95 50
  •    Fax: +90 212 612 12 39

Yetkili: Taral Makine
Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye


Tarla Pülverizatörü ( 3000 Lt )

TARAL TP 3000 MİLENYUM TARLA PÜLVERİZATÖRÜ

 

*3000 litrelik depo ve 18 metrelik ilaçlama kolu ile 1 satte 90-100 dönüm alan ilaçlaması

 

*Yerden 170 cm. ayarlanabilir meme yüksekliği ile tarla bitkileri ilaçlaması

 

*Zararlı ve hastalıklarla mücadelede
büyük etkinlik

 

 

 

Tarla pülverizatörü ; ilaçlama kolları üzerinde dizili yelpaze hüzmeli veya konik hüzmeli tip memelerle hububat, pamuk, ayçiçeği, mısır vb.. tarla bitkilerine musallat olan hastalık ve zararlılarla (süne gibi) mücadele için yapılan ilaçlamada ve tarlada oluşan yabani otların, ot ilacı uygulaması yapılarak yok edilmesinde başarı ile kullanılmaktadır.

Alet üzerindeki 18 m. uzunluğunda elle açılıp kapanabilen ilaçlama kolu hidrolik tip kaldırma sistemine sahiptir.

İlaçlama kolunun iki yandan bağlı olduğu terazi ve salıncak sistemi; ilaçlanacak yüzey arasındaki mesafenin bütün kol boyunca yere parelel ve eşit mesafede olmasını sağlar.

TP 3000 Milenyum model tarla pülverizatörü hidrolik membranlı, 4 pistonlu 150 lt/dk debi, 50 kg/cm2 basınca sahip TARAL imalatı olan, ilaca ve aşınmaya mukavim uzun ömürlü ilaçlama pompası ile teçhiz edilmiştir. Aletin yüksek dingilli oluşu, uzamış tarla bitkilerine zarar vermeden ilaçla kaplanmasını sağlamaktadır.

İlaçlama deposu; alttan emiş sistemi ile 6 m. boyundaki emiş hortumu dere veya kuyuya daldırılıp ucundaki filitreden geçirilerek emilen su ile doldurulmaktadır. Depo içerisindeki hidrolik karıştırma sistemi homojen bir suilaç karışımı sağlar ve sistemde bulunan filitrasyon donanımı memelerin tıkanmasını önler.

Şasi üzerine yerleştirilmiş 3000 lt. kapasitede ilaçlama deposu her türlü ilaca mukavim, darbeye dayanıklı ve uzun ömürlü cam takviyeli polyester malzemeden yapılmıştır.

TP 3000 Milenyum tarla pülverizatörü ile, ilaçlama normu hektara 300 lt. esas  alındığında traktör hızına bağlı olarak tek seferde 1 saat gibi kısa bir zamanda 90-100 dönüm alanın ilaçlanması yapılabilmektedir.

Tüm yurda yayılmış servis ve bol yedek parça güvencesi ile sunulan TARAL ürünleri ISO 9001 Kalite Sistem Belgesine ve CE Sertifikasına sahiptir. Bütün ürünlerimiz 2 yıl TARAL garantisi altındadır.

 

 

 

 

Yelpaze memelerle donatılmış komşu memenin dağılımının %50’sini kaplayan ilaçlama deseni.

 

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com