İlan No: #00135432
Kategori: Söve Kesim Teli
Marka: Dekormak
Model Tipi: ESP-Titanyum
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
Menşei: Diğer
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 17.04.2015
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Osmangazi / Bursa / Türkiye
Satış Detayı: Kredi Kartı, Peşin


  •    İş: +90 224 216 00 90
  •    Cep: +90 533 032 58 99
  •    Fax: +90 224 216 00 91

Yetkili: Metin Kırımlı
Osmangazi / Bursa / Türkiye


Söve Kesim Teli - Titanyum

Titanyum Kesim Teli

Genel Özellikler:

Titanyum Kesme Teli; EPS ve XPS köpük kesiminde kullanılan sıcak kesime uygun tellerin temeli, uzun denemeler ve tecrübeler sonucunda özel alaşımlarla güçlendirilerek sıcak kesime uygun hale getirilmiş titanyum alaşımı tellerdir. İstenilen hız ve kalitede kesim yapılabilmesi için uygun alaşımlarla üretilen telin bir dizi işlemden daha geçirilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerde telin kopma direncini artırmaktadır. 

Uygulama Alanı;

Kesme tellerimiz; dünya genelindeki tüm üreticilerin elle kesme aletleri, CNC kesme makineleri ve blok kesme makinelerinde kullanıma uygundur.

 EPS Blok Kesim

EPS blok olarak çok farklı şekillerde üretilebilir ve kullanım alanlarına göre çok farklı şekillerde kesilebilir. EPS blokların başlıca kullanım alanları binaların ısı ve ses yalıtımı, soğuk hava depoları, dekoratif ve reklam amaçlı malzemelerdir. Titanyum kesme tellerimiz dünya genelindeki tüm makine üreticilerinin eps blok kesim hatlarında kullanıma uygundur. Tellerimizin kesim kalitesi ve kullanım süresi kalitesi makinelerde daha iyidir...

Makinelerde kullanılan trafonun ve elektrik aksamının kalitesi telin daha hızlı kesim yapması ve daha uzun ömürlü olması açısından çok önemlidir. Kalitesiz veya yanlış trafo kullanımı veya elektrik aksamından kaynaklanan sorunlar, telin eşit şekilde ısınmasını engelleyebilir, bu da hem kesim kalitesini bozar hem de telin kullanım ömrünü kısaltır.

EPS CNC Kesim

Farklı şekillerde üretilen Eps bloklar, istenilen çizime göre cnc makinelerinde kesilmektedir. CNC kesim daha hassas bir uygulama olduğu için, blok kesim hatlarına göre daha ince titanyum kesme teli kullanılması gerekmektedir.

SÖVE Kesim

Dekoratif amaçlı bina süslemelerinde sıklıkla kullanılan söve kesimi için yakma payı az olan ve aynı zamanda istenilen hızda kesim yapma imkanı da veren 0,30&0,40 mm Dekormak titanyum kesme teli en uygun tellerdir.

Kartonpiyer / Stropiyer Kesimi

Kartonpiyer kesimi için 0,25 mm Dekormak titanyum kesme teli kullanılmalıdır.

Satıcının Diğer İlanları Tümünü Göster
Benzer İlanlar Tümünü Göster