İlan No: #00105405
Kategori: Taş ve Pul Makinası
Marka: Elektroteks
Model Tipi: E-PYM
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 07.05.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Nilüfer / Bursa / Türkiye
Kısa Detay: Garantili


  •    İş: +90 224 443 46 28
  •    Fax: +90 224 441 99 90

Yetkili: Orhan Guler
Nilüfer / Bursa / Türkiye


Cnc Pul Yapıştırma Makinası

Tekstil sektörünün aşırı rekabet ortamında pahalı ve kaliteli kumaşlar her zaman rekabet dışında kalmış ve her zaman alıcı kitlesine sahip olmuştur. Firmamız bünyesinde geliştirilen cnc pul (helogram) yapıştırma makinesi, basit işleme teknikleri ile çok yüksek maliyetleri olan bu kumaşları, tamamen bilgisayar kontrollü ve 8 işleme merkezli olması ile birlikte seri olarak üretebilmektedir.

Geniş ölçülerde işleme alanına sahip olan cnc pul yapıştırma makinesi, kalıplama teknikleri ile yapılan pul yapıştırma işlemini ortadan kaldırmıştır. Bilgisayar ortamında çizimi yapılmış olan dairesel, doğrusal gibi şekillerde hiçbir sınır getirmeden kumaş ya da deri üzerine hiç bir kalıba ihtiyaç duymadan tamamen bilgisayar kontrollü olarak desenler işleyebilmektedir.

Kalıplama tekniğinde desen değiştirme için gerekli kalıp masrafları tamamen ortadan kalkmakla beraber helogram firelerinin minimuma inmesi ile hem maaliyet hemde zaman yönünden işletmelerin giderlerini asgariye indirmektedir.

320 cm işleme boyutlarına sahip olan makinede, 8 adet değişken pul yapıştıran işleme merkezi bulunmaktadır. Her bir işleme merkezine farklı renklerde helogram takılabilmekle beraber renk seçimleri desen hazırlama esnasında bilgisayardan girilmektedir.

Kullanılan helogram tüm kumaş ve deri çeşitlerine uygulanabilmektedir (polyester, pamuk, fiskon, kadife, deri, suni deri vb.).

Müşteri odaklı çalışan firmamıza iletilen müşteri taleplerine istinaden yapıştırma ünitelerinin sayısı arttırılıp azaltılabilmektedir, bunun yanı sıra Swarovski taş yapıştırma üniteleri eklenerek iki farklı işleme tek seferde yapılabilmektedir.

Ürün Özellikleri:

 

 

  • Bilgisayar ve elektronik donanıma uzak erişim sistemi sayesinde kısa sürede problem çözümü ve makina operatörüne uzaktan eğitim imkanı

     

     

  •