İlan No: #00096652
Kategori: Demir ve Mangan Filtresi
Marka: Fokus Water
Model Tipi: F-DMF-001
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 07.02.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Beyoğlu / İstanbul / Türkiye

Demir Ve Mangan Filtresi / Fokus Water F-Dmf-001

 

Demir-Mangan Filtrasyonu

 

Sularda çözünmüş halde bulunan demir ve mangan sarımsı renkte bulanıklığa neden olmaktadır. Bu evsel ve endüstriyel kullanımlarda istenmeyen sonuçlara neden olur.

Demir-Mangan filtreleri suda bulunması olası demir ve manganı oksidasyon / filtrasyon metotları ile sudan uzaklaştırır. Ö
zel olarak aktifleştirilmiş bir mineral yardımıyla, su demir ve mangandan arındırılır. Bu sayede demir-manganın neden olduğu renk ve bulanıklık, çamaşır, kumaş ve porselen eşya üzerinde leke bırakması, su borularının iç cidarlarının daralması, borularda demir bakterilerinin çoğalarak suyu kirletmesi ve tesisat aksamının bozulması önlenmiş olur. Filtrasyon mineralinin rejenerasyonu için herhangi bir kimyasala ihtiyaç duyulmaması sistemi diğer metotlara göre daha ekonomik kılmaktadır.

 

Rejenerasyon işleminde sırası ile ters yıkama, bekleme, hızlı durulama periyotları, insan müdahalesine gerek olmadan kendiliğinden gerçekleşir. Bu cihazlarda rejenerasyonun amacı, filtrasyon mineralini kabartarak mineralin daha uzun süre kullanılmasını sağlamaktır.

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com