Hakkımızda

makinaturkiye.com Hakkında;

Türkiye'de ve Dünya'nın diğer ülkelerinde faaliyet gösteren sanayiciler ve üreticiler, imalatçılar, hizmet verenler için çok özel bir platform olarak tasarlanan makinaturkiye.com her türlü makine ve sanayi ürünlerini, hizmetlerini detaylı bulabileceğiniz ve firmalar için ürünlerini kategorilendirerek koyabildikleri B2B ve B2C e-ticaret sitesidir.

makinaturkiye.com kuruluş amacı Türkiye'de ve Dünyada üretilen imalatı yapılan veya ithal ve ihracatı yapılan tüm sanayi ürünlerini özel kategorilerle detaylandırılarak detaylı ürün açıklamaları vede teknik özellikleri, marka ve model tipleri, tüm özellikleri, satış detayları, satıcı firmanin ünvanı, firma detaylı bilgileri, firma görselleri, firma tanıtım videolarını, ürürn resimleri ve videolarını kısaca herhangibir ürün için olması gereken tüm tanıtım yollarını sanal ortamda detaylandırarak alıcıyla satıcıyı buluşturan makina, ekipman, aksesuar, parça, hammadde, işlenmiş ürün, yarı işlenmiş ürün, malzeme, sarf malzeme, ürün, hizmet, yayın ve tüm sanayi ürünlerini bulabileceğiniz e-ticaret sitesidir.

 

makinaturkiye.com bu bakımdan Türkiye'de üreticiler ve sanayi firmaları için hizmet sunan ve yatırım imkanı yaratan özel bir alandır.

makinaturkiye.com ile firmalar ve sanayiciler müşterilerine çok daha kolay bir şekilde ulaşabilmekte, yüklü reklam ve tanıtım maliyetlerinden kurtulmaktadırlar.

 

Ayrıca makinaturkiye.com özgün alt yapısı ile herhangi bir sanayi ürününe ulaşmak isteyen alıcılar için de kolay bir alışveriş seçeneği sunmaktadır.

 

Bu bakımdan bir Anexxa Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. girişimi olan makinaturkiye.com sanayiciler ve firmalar için teknolojinin en kazandıran halidir. Üreticiler için özgün e-ticaret çözümleri sağlar.

 

makinaturkiye.com yüksek karlılık ve kısa sürede etkili sonuç için en doğru adres!