10,8 kW Hava Soğutmalı Thermochiller 

Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet
İlan No: #00187348
Kategori: Hava Soğutmalı Chiller
Marka: İndustrial Frigo
Model Tipi: GTW 11/6
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Sipariş Üzerine
Konum: Akçaburgaz Mah. / Esenyurt / İstanbul
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür

 

Industrial Frigo GTW 11/6

 

10,8 kW Hava Soğutmalı Thermochiller 

 
GTW serisi Thermo-Chiller’ler ; Plastik/Kauçuk sektöründe özellikle yüksek hassasiyet gerektiren karmaşık, zor ürünlerin kalıplarının soğutulmasında kullanılmaktadır. GTW serisi Thermo-Chiller, COPELAND marka Scroll kompresörleri, DANFOSS marka mikroişlemci ve kontrol grupları, Solid State Röleler (SSR) ile kontrol edilen rezistans grupları, elektrik motor kontrollü hassas 3 yollu oransal vanalar ile zor ürünlerde en büyük yardımcınız olur. Basınçlı tip yüksek izolasyonlu silindirik soğuk su tankı ile kapalı devre çalışır.
 
Soğutma suyunun herhangi bir noktada hava ile teması söz konusu değildir. Su kaybı olmadığı gibi tam kapalı devre çalışmasından dolayı statik basınç kaybı da söz konusu değildir. GTW/D serisinde birbirinden bağımsız 2 hidrolik vard devresi ır. Bu sayede kaldığı sabit k ve hareketli k ısmını ısmını birbirinden tamamen bağımsız olarak farklı sıcaklıklarda kontrol edebilirsiniz. Merkezi soğutma sistemlerinde (Soğuk suyun uzun mesafelerde yol almasından dolayı) görülebilen enerji kaybı, makine başı GTW serisinde görülmez. Soğuk su ya da sıcak su makinenin başında üretildiğinden, tekrar ortamdan dolayı ısı kaybetmeden kalıba gider.
 
Düşük Enerji Tüketimi
 
• %40’a varan enerji tasarrufu: GTW serisi Thermo-Chiller’lerde soğuk su makine başında hazırlandığı için tekrar ısınmaya fırsat bulmadan kalıba ulaşır. Bu sayede enerji kaybı olmaz.
 
• Free-Cooling : GTW serisinde kış döneminde kompresör çalışmaz, kuru soğutucudan gelen soğuk su direkt olarak kullanılır.
• Değişken yükler altında da sorunsuz çalışan COPELAND marka Scroll kompresörler ile yüksek verim (COP 6), daha az enerji tüketimi sağlanır.
.

10,8 kW Hava Soğutmalı Thermochiller 
10,8 kW Hava Soğutmalı Thermochiller  Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!