İlan No: #00095981
Kategori: Akülü İstifleme Makinaları
Marka: Crown
Model Tipi: WD 2330-2.0
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Rekarma Makine

Tuzla / İstanbul / Türkiye


1.25 Ton Katlanabilir Platformlu Elektrikli İstifleme Makinesi / Crown Wd 2330-2.0

Katlanabilir Platformlu Yaya İstifleyici

1250 ve 1400 kg kapasite

Uzun mesafeli taşımalarda çok verimli

WE 2300S katlanır platformlu istifleyici yaya kumandalı istifleyicilerin tüm esnekliğine sahip olduğu kadar yoğun uygulamalarda da bir çok yararlar sağlar. Bu modelde X10 kumanda kolunun tüm üstün özelliklerinden yararlanır. 24 volt elektrik sistemi ile 1400 kg a kadar yükleri rahatlıkla istifler. Özel katlanabilir yaylı platform ve koruyucu yan barlar operatörün makineyi daha güvenli ve hızlı bir şekilde kullanmasına izin verir.

WE 2300S Serisi Özellikler ve Avantajlar

Kumanda Kolu
X10® kumanda kolu kullanımı basitleştirerek operatör güvenliğini ve verimliliğini arttırır. Kumanda düğmelerinin dokunsal ve görsel farklılığı sağ ve sol elle kullanımda daha doğal ve verimli bir şekilde çalışmaya imkân sağlar.

Güç
24  volt elektrik sistemi            

Yürüyüş Donanımı
Sessiz, ağır hizmet tipi yürüyüş motoru alt takımlara monte edildiğinden motor ve fren kablolarının sürüş sırasında burkulup bükülmelerini önler.

Çatal Düzeneği
Denge ayakları üzerinde çatal tasarımı: Çatallar denge ayakları üzerine kapanarak Euro palet ve kutudan metal sepetlere kadar altı kapalı olmayan tüm yüklerin istifleme işinin yapılabilmesine imkân tanır.

Yük Tekerleri
Yük ve denge teker aksamlarının içine yerleştirilmiş moloz muhafazası streç film, plastik çember, koli bandı gibi tekerlek aksamına zarar veren molozların tekerlek milinin etrafında sarılmasının engel olur.

Yürüyüş Tekeri
Vulkolan yürüyüş tekeri çok iyi tutuş sağlar ve hızlanma ve frenleme performansını geliştirir.         

Direksiyon
Merkezden monte X10® kumanda kolu dört noktadan tekerlek yapısı ile birleşince sürüş için harcanan gücü minimuma indirir. Kısa kumanda kolu harika bir manevra kabiliyeti sağlar. 

Şasi
Daha dar istifleyicilere göre geniş dört noktadan tekerlekli yapısı WE 2300 serisini stabilite olarak çok avantajlı bir konuma sokuyor.

Motor bölümünün yalnızca 750 mm olması ağırlık merkezinin de düşük olmasına yol açar ve bu da makineye ek bir stabilite daha sağlar.

Frenler
Benzersiz otomatik frenleme sistemi özelliği sayesinde kumanda kolu neredeyse en dik konumdayken bile operatör makinenin geometrik sınırları içinde kalarak makineyi kullanabilir.   

Görüş
Geniş görüş açılı mast ve alçak güç ünitesi operatörün çatal uçlarını rahatlıkla görmesine ve mükemmel bir görüş açısına sahip olmasına olanak tanıyarak ürün hasarlarının azaltılmasına katkıda bulunur.

Hız
Kendine özgü X10® parmaktan kumanda tasarımlı ileri ve geri düğmesi yürüyüş hızının sınırsızca her iki el ileride kullanılmasına izin verir. 

Tavşan/kaplumbağa düğmesi iki seviyeli programlanabilir yürüyüş hızının operatör tecrübesine ve çalışılan çevrenin şartlarına göre ayarlanabilmesini sağlar.

Yaylı süspansiyonlu katlanabilir operatör platformu dışarıya katlanan yan koruyucularla birleşince operatörün açık alan ve uzun koridorlarda daha hızlı kullanmasına olanak tanır. Dar ve kalabalık alanlarda makine kolaylıkla yaya moduna çevrilebilir ve platform yukarı katlandığında hız otomatik olarak yavaşlatılır.

Operatör Güvenliği ve Konforu
Crown’un ağır hizmet I görünüşlü asansör direkleri ve kalın çelikten yatay bağlantı direkleri ve açılı yerleştirilmiş asansör rulmanları asansörün eğilmesini ve yükün sallanmasını azaltır.

Yaylı katlanabilir platform üzerinde kaymaz kauçuk yer döşemesi ve ağır hizmet tipi konforlu yan koruyucular operatöre sağlam ve stabil bir çalışma ortamı sunar.

Yumuşak yuvarlatılmış kalça pedleri dönüşlerde operatöre stabilite sağlar ve bazı noktalarda baskıyı azaltarak operatörün konforunu artırır.

Servis
Yüksek seviyede servis kolaylıkları bakımı basitleştir ve ekipmanın ömrünü uzatır.

Kolay erişilebilir akü kompartımanı akünün bakımını kolaylaştırır.

Servis ve parça kataloğu özellikle kolay bakım ve çabuk parça referansı bulma konularında endüstrideki en kullanımı kolay servis dokümanı olarak bilinir.

WE 2300S Serisi Opsiyonlar ve Aksesuarlar

WE 2300S serisi için bir çok opsiyon ve çalışma aksesuarları mevcuttur. Bütün opsiyon ve aksesuarlarımız performansı artırmaya yönelik ve değişik uygulama ihtiyaçları düşünülerek Crown tarafından özenle tasarlanmıştır.

Örnekler:

·         Akü deşarj olduğunda kaldırma fonksiyonunu kilitleyen akü şarj göstergesi ve buna entegre makine çalışma saati göstergesi

·         230 Ah entegre redresörlü akü.

·         192 Ah bakımsız entegre redresörlü akü.

·         Akü çıkarma rulmanları.

·         Yük arkası koruma barları.

·         Metal mast ızgarası.

·         -30?C soğuk hava tertibatı

1.25 Ton Katlanabilir Platformlu Elektrikli İstifleme Makinesi / Crown Wd 2330-2.0, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!