İlan No: #00123740
Kategori: Katı Yakıtlı Kalorifer Kazanı
Marka: Çetik Isı Sanayi
Model Tipi: EKO S 170
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 3 Gün
İlan Tarihi: 03.12.2014
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Selçuklu / Konya / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Kredi Kartı
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 332 239 21 50
  • +90 332 444 67 95
  • +90 533 203 65 97
  • +90 332 239 21 59

Yetkili: Çetik Isısan

Selçuklu / Konya / Türkiye


170,000 Kcal/ Saat Katı Yakıtlı Otomatik Yüklemeli Merkezi Sistem Kalorifer Kazanı

Çetik Isı Sanayi EKO S 170

170,000 Kcal/Saat Katı Yakıtlı

Otomatik Yüklemeli Merkezi Sistem Kalorifer Kazanı

UZUN ÖMÜR ve YÜKSEK KALİTE
İmalatlarımız standartlara uygun olarak yapılmaktadır. İmalatta A1 kalite kazan sacı kullanılmakta, buda kazan ömrünün uzun olmasını sağlamaktadır. İmalattan çıkan her kazan 3 bar işletme basıncına göre 5 bar hidrostatik basınçla testten geçirilmektedir. Kapaklarda kullanılan salmastralar sayesinde tam bir sızdırmazlık sağlanmıştır.
 
       
 
» Teknik Detaylar
 
 
 
YÜKSEK VERİM
Çok hassas çalışabilen dijital kumanda paneli ve özel iç tasarımı ile % 88 ‘e ulaşan verimliliğe sahiptir. Ayrıca yakıt beslemesi alttan olmasından dolayı verimi arttırmakta ve atık madde miktarını azaltmaktadır.

( OTOMATİK KÜL BOŞALTMA ve OTOMATİK ATEŞLEME OPSİYENELDİR ) 

KULLANIM KOLAYLIĞI
Geniş hacimli bunkeri sayesinde yaklaşık üç günlük yakıtı depolayarak günlük yakıt doldurma zahmetinden kurtarır. Yakıt besleme ağzı sayesinde yanma potasına ulaşım ve ilk tutuşturma kolaylıkla yapılabilir. Opsiyonel olan otomatik ateşleme tercih edildiğinde ilk tutuşturma zahmetinden kurtulursunuz. Dijital kumanda paneli üzerinde bulunan LCD ekrandan ayarlanan bütün değerleri rahat ve net bir şekilde görebilirsiniz. Hassas çalışabilen kumanda panelinden yapacağınız ayarlardan sonra kazan en verimli ve ekonomik şekilde otomatik olarak çalışacaktır. Yanma potasından çıkan külü, pota altındaki kül kovasından alabilirsiniz.

YAKIT ve YANMA KONTROL SİSTEMİ
Dijital kumanda panelinden istenilen kazan ve sirkülasyon pompası çalışma sıcaklığı, yakıt yükleme ve bekleme süreleri, fan üfleme hızı LCD ekrandan net bir şekilde görülerek ayarlandıktan sonra, hava yanma potası içerisine homojen bir şekilde dağıtılacak ve bu sayede kazan emsallerine göre daha kısa bir sürede rejime girecektir. İstenen (ayarlanan) kazan sıcaklığına ulaşıldığında ise fan ve redüktör devre dışı kalarak kazan uyuma moduna geçer. Yakıt yükleme ve bekleme süreleri hava şartlarına ve binanın durumuna göre kullanıcı tarafından kolaylıkla ayarlanabilmekte, ayarlanan sürelerinin akış sistematiği ve çalışma pozisyonu ekranda görülebilmektedir. Yakıt yüklemesi helezon aracılığı ile alttan yapıldığı için alevin sönmesi gibi olumsuzluklar ortadan kaldırılmıştır. 

YAKIT ÖZELLİĞİ
Otomatik yüklemeli kazanlarımız, yakıt olarak fındık kömürü, prina, pellet, meyve çekirdekleri, fındık kabuğu yakıldığında yüksek yanma verimi ve düşük baca gazı emisyon değerleri sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

KURUM TEMİZLİĞİ
Kurum temizliği, özel tasarımı sayesinde diğer emsal kazanlara göre daha az sıklıkla yapılmaktadır. Temizleme kapağı ön tarafda olup kurum temizleme işlemi basit bir biçimde yapılabilmektedir.

YÜKSEK EMNİYET
Kazan su sıcaklığı dijital kumanda paneli üzerinden kontrol edilebilmektedir. Limit termostat kazan sıcaklığı herhangi bir istenmeyen sebeple 90°C‘nin üzerine çıktığında fanı ve redüktörü devre dışı bırakır, sirkülasyon pompası çalışmaya devam eder. Sirkülasyon pompası çalışmaya başlama sıcaklığı 10°C ile 45°C arasında ayarlanabilir. Herhangi bir nedenle kazan su sıcaklığı +4°C ‘nin altına düşerse sirkülasyon pompası donma tehlikesine karşı çalışmaya başlar. 

ESTETiK TASARIM
Kontrol paneli özel tasarımı sayesinde kazan ile tam bir uyum göstermekte ve kazan dış gövdesi elektro statik boya ile boyanarak bulunduğu ortama estetik bir görünüm kazandırmaktadır.Kazan gövdesinde oluşabilecek ısı kayıplarına karşı mükemmel derecede ısı yalıtımı yapılmıştır. 

ÇEVRE DOSTU
Kazan özel iç tasarımı ve hassas alışabilen dijital kumanda paneli sayesinde yanma ve yanma sonucu oluşan gazlardan maksimum derecede faydalanılarak, çevreye zararlı atık gazlar ve baca çıkış sıcaklığı en düşük değerlere indirilmiştir.

 

Çetik Isı Sanayi EKO S 170 Teknik Ölçüler

 

A

A1

B

B1

C

D

E

L

TESİSAT

EMNİYET

BACA

CAPI

 

mm

mm

mm

mm

mm

mm

mm

mm

GİDİŞ

mm

DÖNÜŞ

mm

GİDİŞ înch (")

DÖNÜŞ inch (")

mm

EKO S-170

950

1250

1895

2115

1495

200

1000

2695

80

80

1 1/2

1 1/2

250

 

Çetik Isı Sanayi EKO S 170 Teknik Özellikler

 

EKO S 170

ISI GÜCÜ (Kömür 7500 kcal/kg İçin)

kW

197

kcal/h

170,000

SU HACMİ

litre

210

AĞIRLIĞI

kg

1650

ÇALIŞMA BASINCI (max)

bar

3

TEST BASINCI

bar

5

MAKSİMUM KAZAN ÇIKIŞ SUYU SICAKUĞI

°C

90

BUNKER YAKIT KAPASİTESİ

kg

425

KÜL KABI KAPASİTESİ

litre

107

ÇAUŞMA ANINDA GÜÇ SARFİYATI

W

2250

ÇALIŞMA GERİÜMİ

V

220

ÇALIŞMA FREKANSI

Hz

50

REDÜKTÖR MOTOR GÜCÜ

W

1500

FAN GÜCÜ

W

750

YAKIT CİNSİ

 

Fındık Kömür, Pdlet, Meyve Çekirdekleri, Prina

 

170,000 Kcal/ Saat Katı Yakıtlı Otomatik Yüklemeli Merkezi Sistem Kalorifer Kazanı, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!
Satıcının Diğer İlanları Tümünü Göster
Benzer İlanlar Tümünü Göster