İlan No: #00128869
Kategori: Chooper
Marka: Kuba
Model Tipi: SPRLGHT-200
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Peşin, Kredi Kartı, Kosgeb Destekli
8.046 TL
Hızlı 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Üçerler Motorlu Araçlar

Tuzla / İstanbul / Türkiye


197 Cc Chopper Motor Kuba Superlight 200 Cc

KUBA

 

SUPERLİGHT 200 cc

Ürün Tanımı

Superlight özel bir tasarım özel bir motosiklet. KUBA AR-GE ekibi tarafından özenle geliştirildi. Bütün motosikletlerde olduğu gibi Superlight da özeldir ve sahibinin karakterini yansıtır, ancak kalbinde tüm KUBA motosikletlerinden özünde olan AR-GE çalışmaları yatmaktadır.

 

Güçlü

197cc  hava-soğutmalı, 4-zamanlı motor, ilk bakıldığında küçük gibi gözüksede muazzam bir tork üretiyor. Tamamıyla Japon teknolojisiyle donatılan motor ilk kalkıştan hızlanmaya kadar sürücüsü için hayal edilemeyen güç seviyeleri anlamına geliyor.

 

 

Çantalar

Çantalar bu motosikletin karakterine mükemmel uyum sağlamaktadırlar. İhtiyaçlarınıza uygun bütün yüklemelerinizde kolayca kullanabileceğiniz bu çantalar gezi tutkunlarının bütün eşyalarını alacak şekilde tasarlanmıştır. İhtiyaç duyduğunuz anda Superlight ın yanınızda olduğunu bilmeniz size güven verecektir.

 

Egzoz

Superlightı sürdüğünüzde, sınıf lideri teknolojiyle üretilen bir motosiklet sürersiniz. Kullanılan çift gözlü egzozu, motor devrine göre supapla egzoz gaz akışlarını ayarlayarak motor verimliliğini artırmaktadır.

 

Dinamik Yeni Tarz

Superlight sizi her açıdan etkileyecek şekilde tasarlandı. Sportif ve klasik gövde mat boya ile birlerşince eşsiz bir görüntü ortaya çıktı. Şık siperlik ve ön cam yüksek hızlarda sürücü ve yolcuyu rüzgardan korurken geniş ayaklık alanı ve iki kişilik koltuk yüksek konfor seviyesi sunar.

 

 

 

Geniş Çaplı Jantlar

Superlight'la viraja girdiğinizde çelik jantların yalnızca klasik tarz için kullanılmadığını göreceksiniz. 16 inç ön jant motorun hafif kontrolüne önemli ölçüde katkıda bulunmakta ve sürüş deneyimininiz ne olursa olsun kendinize güvenmenizi sağlamaktadır.

197 Cc Chopper Motor Kuba Superlight 200 Cc , Sıfır ( Yeni ) Satılık 8.046 TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!