200 Lt Tanklı 2,2 Kw Motorlu Vidalı Kompresör

İlan No : #00187462
Kategori: Vidalı Kompresör
Marka: Yiğitsan
Model Tipi: TORNADO 3
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: İkitelli OSB Mah. / Başakşehir / İstanbul
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

Yiğitsan TORNADO 3
200 Lt Tanklı 2,2 Kw Motorlu Vidalı Kompresör
 

1 BAR basınç ve 20 °C hava sıcaklığında ISO 1217 normuna göre ölçülen kapasitelerdir. Ses seviyesi pneurop normuna göre ölçülmüştür. Lütfen diğer ürünlerimizin broşürü, temini ya da danışmanlık hizmetlerimiz için temasa geçiniz. Firmamız, teknik değerlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Tornado Servisi Vidalı Hava Kompresörlerimizin Üstün Özellikleri

  •  Uzun ömürlüdür,
  •  Kompakt yapısı ile az yer kaplaması özelliğine sahiptir ve kolay kurulum avantajı,
  •  Üstün performanslı ve yüksek kalite de üretim,
  • Uzun süreli verimli çalışmaya uygun tasarımlara sahiptir,
  • Yerli üretim ve bol yedek parça ayrıcalığı sunmaktadır,
  • Yurt çapında yaygın servis ağına sahiptir,
  • 2 yıl fabrika garantisi altındadır,

Yiğitsan Kompresör 35 yılı aşkın tecrübe ve deneyimleri ile bugün Türkiye nin en geniş ürün yelpazesine sahip tek Türk Kompresör fabrikası olma özelliğini taşımaktadır. Buna bağlı olarak bir çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Geniş bir iç depo hacmine sahip olma özelliğinden ötürü bol yedek parça,  yaygın servis ağı, deneyimli teknik ekibi ve sektörünün en hızlı hizmet kalitesi ile Yiğitsan marka kompresöre sahip tüm işletmelere doğru ve zamanında hizmetler vermektedir.

İşletmenizin her an güvende olduğunu hissetmeniz için 7/24 hizmet hattı ile kesintisiz hizmetiniz Türkiye nin her yerinde sağlanmaktadır.

Yiğitsan Depo Üstü Vidalı Hava Kompresörleri

Yiğitsan Kompresör, endüstriye yönelik vidalı haba kompresörü üretim faaliyetlerinde, dünyanın bu alanda öncü kuruluşlarıyla işbirliği içinde, maksimum düzeyde verimli sonuçlar elde etmektedir. İstediğini debi ve basınçtaki vidalı hava kompresörlerini, iş güvenliği açısından emniyetli, tasarruflu, yüksek verimde çalışma kapasitesine sahip dizaynlar ve bol yedek parça imkanıyla sunmaktadır. Vidalı kompresör alanında öncü olan Yiğitsan Kompresör; bu alandaki yeni ürünlerini de hizmetinize sunmuştur. Daha az yer kaplayan TORNADO serisi vidalı haba kompresörlerimiz, orta ölçekli sanayi kuruluşlarına hizmet etmek için tasarlanmıştır. Kompakt görünüme sahip TORNADO serisi kompresörler, normal vidalı hava kompresörlerinin tüm özelliklerine sahiptie. İstenildiğinde basınçlı hava kurutucuları ve basınçlı hava hat filtreleri de kompresöre monte edilip, yerden tasarruf etmenizi sağlar.

200 Lt Tanklı 2,2 Kw Motorlu Vidalı Kompresör Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!