İlan No: #00095845
Kategori: Sipariş Toplayıcı
Marka: Crown
Model Tipi: GPC 3060-2.7
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 14.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 593 09 42
  • +90 216 593 09 45

Yetkili: Rekarma Makine

Tuzla / İstanbul / Türkiye


2.7 Ton Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı / Crown Gpc 3060-2.7

Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı

2700kg Kapasite

Ağır Hizmet Performansı

GPC 3060 alçak seviye sipariş toplayıcı en zor uygulamalarda dahi üst seviye performans ve verimlilik avantajları sağlar. Sağlamlığın üst sınırları, daha kuvvetli kaldırma ve yürüyüş motoru ve daha büyük akü kapasitesi bu makinenin saatte %35 daha fazla sipariş toplamasına yetecek gücü verir.

Crown’un makinenizi maksimum yük ile hayatı boyunca devamlı olarak çalışacağını düşünerek ürettiğinden emin olabilirsiniz.

GPC 3060 Modeli / Özellikler ve Avantajlar

Güç

24-volt elektrik sistemi

Crown’un Access 1 2 3™ Geniş Kapsamlı Kontrol Sistemi ve verimli AC motorları daha düşük enerji kullanımıyla daha yüksek performans elde etmenizi sağlar.                      

Operatör Kumandaları

Makinenin bütün fonksiyonları tek elle eşzamanlı olarak kullanmaya olanak tanıyan ödüllü X10® kumanda kolu ile kontrol edilir. Geniş bilgi göstergesi akü şarj seviyesini, makinenin işlevsel durumunu ve servis mesajlarını operatöre sağlar.                

Yürüyüş Performansı

Güçlü AC motoru güçlü hızlanma ve her süratte kontrol sağlar. Sensörler yük ağırlığı ve dönüş açısı dâhil fonksiyonel parametreleri izler ve operasyonel ayarları otomatik olarak ayarlayarak makinenin şartlara uymasını sağlar.        

Direksiyon

Elektronik direksiyon standarttır, hassas ve duyarlı bir kontrol sağlar.

Akıllı direksiyon sistemi dönüşlerde sürüş hızını yavaşlatır.

Yürüyüş Ünitesi

Sessiz, entegre 3 fazlı (AC)  yürüyüş ve direksiyon motorları yüksek tork, çabuk hızlanma, enerji tasarrufu ve düşük bakım maliyeti sağlar

Fren

Crown’un benzersiz e-GEN™ fren sistemi rampada çalışırken bile makineyi durdururken ve makineyi bir daha hareket ettirene kadar duruyorken, yüksek torklu AC motorun gücünü kullanır. Bu sistem çeşitli ayarlamaları elemine eder ve diğer aşınma noktalarını hayat boyu bakımsız olarak kullanabilme olanağı sağlar.        

Güç Ünitesi

Sağlam güç ünitesi zorlu uygulamalara dayanıklı olarak tasarlanmıştır. 10 mm kalınlığındaki etek sacı yürüyüş ünitesini ve tekerlek ve bağlantılarını korurken güçlendirilmiş çelikten kaporta ve kapaklar makinenin tüm elektroniğini korur.

Çatal Takımı

Güçlendirilmiş, uçları kapalı çatallar ve güçlü, ayarlanabilir kaldırma bağlantıları devamlı bir şekilde maksimum yükle çalışma şartlarına göre üretilmiştir.

Operatör Güvenliği ve Konforu

Operatör platformunun alçak basamak yüksekliği, tamamen süspansiyonlu yer kaplaması, içinden yürünerek makinenin iki tarafından geçilebilen geniş kompartıman ve ince hatlı dayanma ve yumuşak diz yastıkları gibi özellikleri vardır. Değişik yerlerde muhafaza bölmeleri kişisel eşyaları ve gerekli aletleri koymak için idealdir.

Üç seviyeli performans ayarı değişik uygulamalar veya operatörün tercihine göre makinenin gösterge panelinden ayarlanabilir. Performans seviyeleri şahsi PIN numaraları ile önceden tanımlanabilir.

Servis

Makine üstünde kapsamlı bir hata ve arıza tespiti de yapabilen Access 1 2 3™  sistemi sayesinde bakım teknisyenleri makinenin çalışma esnasında tüm girdi ve çıktılarını aktif bir şekilde izleyebilir. Laptop bilgisayara ihtiyaç duyulmaz.

Parçaların düzenli yerleşimi bakım ve onarım sırasında parçalara kolay bir şekilde erişilmesini sağlar.

Bakım ve parça el kitabı parçayı çabuk bulma ve kolay bakım yapılabilme özelliklerinden dolayı endüstrideki en kullanıcıyla dost referans kabul edilir.

GPC 3060 Modeli/ Work Assist™ Aksesuarları

GPC 3060 alçak seviye sipariş toplayıcının geniş aksesuar yelpazesi makineye olağanüstü performans ve verimlilik avantajları katar. Bu aksesuarlar uygulamaya yönelik kolaylıklar sağlayabileceği gibi operatörün konforunu, güvenliğini ve üretkenliğini artırmaya yönelik de olabilir.

Standart bağlantı sistemleri bu aksesuarları eklemeyi ve birkaçını beraber birleştirmeyi kolaylaştırır:

Muhafaza cepleri

Değişik ölçülerde mandallı not defterleri

Çöp poşeti tutucusu

Kutu içecek tutucusu

Yükleme tablaları

Streç film tutucusu

Barkod okuyucu tabanca tutucusu

Monitör bağlantısı

GPC 3060 Modeli /Opsiyonel Ekipmanlar

GPC 3060 modeli için birçok opsiyon mevcuttur. Performansınızı artırmak ve özel uygulama ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için hepsi alçak seviye sipariş toplayıcınız özenle entegre edilirler.

Örnekler:

Aşağı katlanabilir basamak operatörün yukarı uzanmasını artırmak için pratik ve ekonomik bir yoldur

Yükselen platform sıklıkla ikinci seviye sipariş toplama işi yapılan uygulamalara cevap verir

Toplama Pozisyonu Kontrolü – makineyi bir sonraki toplama yerine yürütür ve makineyi otomatik olarak toplanan malzemeyi yerleştirecek şekilde konumlandırır

Ayarlanabilir ince koltuk – uzun süreli kullanımlarda vücudun dinlenmesini sağlar

Genişletilmiş operatör platformu – 75mm ilave genişlik büyük kutuları taşırken bile makinenin içinden daha kolay geçişe izin verir

Ön Tampon

Toplama Muhafazası

Uzatılmış yük korkuluğu

Elektronik aletler için temiz enerji kaynağı

Arkada ilave muhafaza bölmeleri

2.7 Ton Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı / Crown Gpc 3060-2.7, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!