4 Ton / Saat Vibrasyonlu Kuruyemiş Eleme Makinası

İlan No : #00093881
Kategori: Kuruyemiş Eleme Makinası
Marka: Gülmak
Model Tipi: VEM 400
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Camicedit Mah. / Kula / Manisa
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz

Vibrasyonlu Kuruyemiş Eleme Makinası

4 Ton/Saat - Gülmak VEM 400

Teknik Detaylar:

  • Elevatör (Yükleyeci) Ön Elemeye Ürünü Yükler.Bu Sayede Ürünün Ön Temizliği Yapılmış Olur.
  • Ön Elemeden Geçen Ürün, Ürün Silosuna Yüklenir Ve Seviye Sensörü Sayesinde Ürün Silosu Dolum Yapıldıktan Sonra Elevatör Otomatik Stop Eder,Ürün Silosu Seviye Miktarı Düşünce Otomatik Olarak Elevatör Tekrar Çalışır.
  • Hız Kontrol Joistliği İle Eleme Hızı Ayarlanır ,Ürünün Sürekli Akışkanlığını Sağlayan Redüktörlü Merdane Sayesinde Tıkanmaksızın Enine Perde Şeklinde Yayarak Verimliliğini Maximum Hale Getirir.En Önemlisi Ürünü Kesinlikle Zarar Vermez Ve Parçalama Yapmaz.
  • İlk 6 M² Bölümden Ürünün Kırıklarını Ve Toprak , Partiküllerin, Yabancı Maddelerden Ayrıştırma İşlemi Yapılır.1. Vakkum Ünitesi Ürünün Ağırlığına Göre Hassas Ayar Klapesi İle Manuel Ayarlanarak Hafif Taneli Ve İnce Partiküllerin , Ürün Boşlarını, Çim Tohumu Gibi Yabancı Maddeleri Emerek Hava Odasına Depolar Ve Otomatik Olarak Çuval Ünitesine Gönderir.
  • Sonra Ki 6 M² Bölümdeki 2. Vakkum Ünitesi Ürünün Ağırlığına Göre Hassas Ayar Klapesi İle Manuel Ayarlanarak Daha Büyük Parteküllerin, Ürünün Boşlarını Ve Hafif Tanelerini Emerek Hava Deposuna Depolar Otomatik Olarak Çuval Ünitesine Gönderir.
  • Boylama:Boylama Esnasında Çerçevelenmiş Çok Sayıda Plastik Toplar Sayesinde Elekler Kesinlikle Tıkanma Gıbı Sorunlar Oluşmaz Ve Elek Temizliği Yapılmış Olur. Bu Sayede Kaliteli Boylama İşlemini Tamamlayarak Çuval Ünitelerine Gönderilir. Yüksek Kalitede Elenme İşlemi Yapılmış Olur.
  • Vakkkum Ünitelerinden Emilen Ürünün Tozları Siflonda Depolanır.Bu Sayede Çevre Kirliliği Yapmaz.
  • Elekleri Değişimi Basit Ve Pratik Olarak İsteğe Göre Değiştirebilir.En Son Temizlenen Ürün Çekirdek İçin 3 Boylama İmalatı Yapılmaktadır.Diğer Ürünlerde Müşteri İstek Doğrultusunda 4 Kalibre Olarak Üretimi Yapılmaktadır.
  • Bu Makinada Baklagiller Nohut, Ayçekirdeği, Kabakçekirdeği Vb. Ürünleri Eleme İşleminde Kullanılır.Makine Eleme Sahasında Tekerlekli Olup İstenilen Yere Kolayca Taşınabilir Ve Kurulumu Ayarlı Ayaklarla Ayarlanıp Teraziye Alınır, Çalışmaya Hazırdır.
  • GARANTİ VE SERVİS :Mekanik Aksam 2 Yıl Garanti Kapsamındadır. Makinenin Elektrik Motorları Motor Korumalı Elektrik Paneli Olup Çalışmaya Hazır Durumdadır. Servis Ve Yedek Parçası Kolayca Tedarik Edilir. Yedek Elek İstenildiği Taktirde + Ücret İle Verilmektedir. Kargo Veya Nakliye Müşteriye Aittir.

 

hg

4 Ton / Saat Vibrasyonlu Kuruyemiş Eleme Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!