60000 Adet/Saat Yarı Otomatik Kapsül İlaç Dolum Makinası

İlan No : #00135373
Kategori: İlaç Dolum Makinası
Marka: Renas Makina
Model Tipi: DTJ05
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: P.R.C
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Ünalan Mah. / Üsküdar / İstanbul
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT, Kredi Kartı, Posta Çeki
24.000
+KDV Min. Sipariş 1 Adet

Renas Makina RYC-07

60000 Adet/Saat Yarı Otomatik Kapsül İlaç Dolum Makinası

 1. RYC-07  gıda takviyesi, ilaç, prebiotik, hayvansal ilaçlar, ekstraktlar vb. kapsül çeşitlerinin üretimi için tasarlanmış bir makinadır. 
 2. Yarı otomatik bir makina olmasına rağmen, tek personel ile  saatte 60 000 kapsül üretim kapasitesine ulaşabilirsiniz. 
 3. RYC-07 Yarı otomatik kapsül dolum makinası, özellikle reçineli ürünler, bitki ekstraktları vb. ürünlerin dolumunda tam otomatik makinalara göre çok daha başarılı ve sorunsuz olarak çalışabilmektedir.
 4. Yarı otomatik olmasına rağmen, personelin tek yapması gereken kapsül kalıbını istasyonlar arasına taşımaktır, makina, kapsül dizme, dolum ve birleştirme işlemlerini kendisi yapmaktadır.   
 5. RYC-07 Yarı otomatik kapsül dolum makinası, dolum bölümündeki hız ayarları sayesinde, hassas dozajlama yapabilirsiniz, dozaj ayarı yapabilirsiniz. 
 6. Hesaplı kalıp ücretleri ile, tek makina ile birçok kapsül boyutunda ve farklı gramaj ayarlarında çalışabilirsiniz. 
 7. Tüm kapsül boyutlarına uyarlanabilmektedir. Kalıp setleri son derece hesaplıdır. Makinamız ile birlikte sipariş esnasında belirttiğiniz 1 takım kalıp ücretsiz olarak verilmektedir.
 8. RYC-07 Modelini RYC-05 ve RYC-06 Modellerinden ayıran en büyük özelliği kapsül birleştirme istasyonunun tam otomatik ve yatay olmasıdır, 
 9. Makinamız PLC kontrollü ve 7" Dokunmatik kontrol paneline sahiptir. Bu özelliği sayesinde, kullanımı diğer modellere göre çok daha kolaydır.
 10. Firmamızın yıllardır sattığı ve birçok referansının olduğu modellerden birisidir. Bu modelin de yedek parçaları yine diğer makinalarda olduğu gibi yüksek stoklu olarak yedek parça depomuzda bulunmaktadır.
 11. Firmamız Bu modelin yaklaşık olarak 11 yıldır ithalatını yapmaktadır, teknik servis konusunda Türkiye' deki en bilgili ekibe sahibiz, sarf malzemelerin neredeyse tamamını stoklu olarak tutmaktayız, makinayı Güvenerek sipariş edebilirsiniz. 
 12. Firmamız prensip gereği kendi satmadığı makinalara teknik servis hizmeti vermemektedir. Ancak Kapsül dolum makinalarına teknik servis verilmesi konusunda tecrübeli firma sayısının azlığı ve sosyal sorumluluk gereği, başka firmalardan da aldığınız kapsül dolum makinalarına da ücrete tabi olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz.
 • Standart olarak kullanılan 0 ve 00 boyutlarındaki kalıpların fiyatları 1670 USD'dir termin süresi yaklaşık 30 iş günüdür. 
 • Uzun mesafeli gönderimlere uygun olarak paketlenir.
 • Fabrika çıkışlı hatalara karşı 1 yıl boyunca RENAS MAKİNA garantisi altındadır. 
 • Makinamızın CE ve LVD belgeleri bulunmaktadır, Ayrıca EUR1, ATR veya CO belgeleri verebiliriz. 

Renas Makina RYC-07 Teknik Özellikleri 

Model

RYC-07

Kapsül Boyutları

00#,00L#,00#,0#,1#,2#,3#,4#

Dolum Hassasiyeti

%1

Giriş Voltajı

380V/50Hz

Güç Tüketimi

4.0kw

Hava Basıncı

0.03m^3/min 0.6Mpa

Ölçüler

1140*700*1630mm

Ağırlık

380KG

Üretim Yeri

PRC

Vakum Gücü

40m^3/s

Kapasite

60000 Adet/Saat 

Şase Meteryal

Paslanmaz Çelik

Gramaj Dozajlama

Dijital

Kontrol Sistemi

PLC + 7" Dokunmatik HMI

Termin

75 Gün

60000 Adet/Saat Yarı Otomatik Kapsül İlaç Dolum Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!