İlan No: #00090879
Kategori: 80-99 Hp Traktör
Marka: John Deere
Model Tipi: Milenio 100F 4WD
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Maltepe / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: John Deere Traktör

Maltepe / İstanbul / Türkiye


96 Hp Bağ Bahçe Traktörü

96 hp Bağ Bahçe Traktörü / John Deere 100F 4WD

Ölçüleriyle segmentinde çığır açan, ölçüleri yanında benzersiz özellikleri, John Deere kalitesi ve güvenilirliği ile bağ-bahçe tarımının vazgeçilmezi olan John Deere Milenio 100F  yeni Tier (Euro) 3 motor  ile bağ-bahçe tarımının bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde donatılmış ve geliştirilmiştir.

 

 

100F (96 hp) özel olarak tasarlanan ideal ölçüleri, yüksek motor performansı ve düşük yakıt tüketimin yanısıra Milenio 100F size tek traktörde iki farklı şanzıman seçeneği sunmaktadır. Dual Power adı verilen bu özellikle ister 8 ileri–8 geri mekik, isterseniz 16 ileri–16 geri vitesli şanzımanı kullanabilir, sürücü platformunda bulunan levye ile bu iki şanzıma arasındaki geçişi zahmetsizce yapabilirsiniz. Dilerseniz “sürüngen” vites özelliğine sahip şanzıman opsiyonunu da seçebilirsiniz.

 

 

Milenio 100F 4 WD motorları bağ-bahçe koşullarında en iyi performansı sunmaktadır. Düşük yakıt tüketimiyle mükemmel tork üretimi en önemli özelliklerindendir. Tamamı turbolu bu motorlar sayesinde en dik yamaçlardaki bahçelerinizde işleriniz hiçbir zaman yarım kalmayacak, Milenio 100F  traktör sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacaktır. 

Milenio 100F Turbo motora sahip . 96 hp Milenio 100F 4 silindirli motora sahiptir. İhtiyacınıza en uygun bağ-bahçe traktörlerini Milenio Serisi’nde bulabilirsiniz.

 

 

Motor Özellikleri
Model Milenio 60C Milenio 75C Milenio 85F Milenio 100F
Güç (ECE R24) 56 hp 75 hp 82 hp 96 hp
Silindir sayısı/Motor hacmi 3/2082 cc 4/2970 cc 4/2970 cc 4/2970 cc
Tork Rezervi 29% 24% 25% 63%
Emiş Turbo Turbo Turbo Turbo/Intercooler
Yakıt tankı kapasitesi 50 litre 50 litre 60 litre 60 litre

* Tasarım ve teknik özelliklerin, haber verilmeksizin değiştirilmesi hakkı saklıdır.

Milenio 100F  size tek traktörde iki farklı şanzıman seçeneği sunuyor. İster 16 ileri - 8 geri vites özelliğini kullanın, isterseniz 8 ileri - 8 geri mekik şanzımanı...

Dual Power adı verilen bu özellikte iki şanzıman arasındaki geçiş sürücü konumundan bir levye hareketiyle mümkün.

8 ileri - 8 geri şanzıman seçeneğini seçtiğinizde 4 vites 2 kademeden oluşan bir şanzımana sahip oluyorsunuz. Bu durumda direksiyonun solunda bulunan kol geri vites görevini üstleniyor. Mekik kolu şeklinde çalışmayan bu kol ile geri vitesine geçmek için debriyaja basmak gerekiyor.

16 ileri - 8 geri şanzıman seçeneğini seçtiğinizde ise 4 vites - 2 kademe ve ara kademeden oluşan bir şanzımana sahip oluyoruz. Bu şanzıman seçeneğinde direksiyonun solundaki kol ara kademe şeklinde çalışıyor. Her kademe için ara bir kademe seçmemize olanak sağlıyor. Böylelikle ileri yönde 4 vites - 4 kadememiz olmuş oluyor. Geri vitesine geçişi ise koltuğun solunda bulunan kademe kolu ile sağlıyoruz.

(Dilerseniz “sürüngen” vites özelliğine sahip şanzıman opsiyonunu da seçebilirsiniz)

PTO (Kuyruk Mili)
 Milenio 100F  standart olarak 540/540E PTO devrine sahiptir. Eğer isterseniz opsiyonel olarak sunulan 540/1000 devir PTO hızını da seçebilirsiniz. Milenio 100F kuyruk milinden, tüm viteslerle senkronize bir şekilde, en uygun performansı elde edebilirsiniz.
 

 

Kurtağzı Çeki Demiri
Bağ ve bahçe tarımında ihtiyacınız olan taşıma işleri için dayanıklı kurt ağzı çeki demiri John Deere Milenio 100F de standart olarak sunulmaktadır.
 

 

Hidrolik:
Milenio Serisi Hidrolik Pozisyon ve derinlik kontrollerine sahip güçlü hidroliği ve kullanışlı SCV'si (hidrolik çıkış) vasıtasıyla tüm bağ ve bahçe ekipmanlarınızı rahatça ve tam performans ile kullanabilirsiniz. Uygun yerleştirilmiş hidrolik kumandalar ağaç altı tarımı için idealdir.

Bağ ve bahçe uygulamalarınız için özel olarak tasarlanmış boyutlarına ek olarak, kumandaların en uygun şekilde yerleştirilmiş olması sayesinde, sürüş konumunda tüm kontrollere kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik bütün bu üstünlüklere sahip kumandaları, teleskopik ayarlı direksiyonu ve katlanabilir ROPS'u ile ağaç altı uygulamalarınızda ağaçlara zarar vermeden çalışabilirsiniz.

Bunun yanında konforlu sürücü koltuğu ve kolayca kavranabilen ergonomik olarak dizayn edilmiş ve üretilmiş kumandalar sayesinde bağ-bahçe uygulamalarında daha yorulacaksınız. Zahmetli ve bir o kadar da yorucu bağ-bahçe tarımında yeni yardıncınız John Deere Milenio 100F ...

* Yukarıda belirtilen fiyat tavsiye edilen parakende satış fiyatlarıdır.
* Fiyatların haber verilmeksizin değiştirilme hakkı saklıdır.
* 01.08.2010 tarihinden itibaren geçerlidir.

96 Hp Bağ Bahçe Traktörü, Sıfır ( Yeni ) Satılık 71.600 TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!