İlan No: #00129021
Kategori: Scooter
Marka: Kuba
Model Tipi: Golf 100
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Peşin, Kredi Kartı, Kosgeb Destekli
3.659 TL
Hemen Teslim 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 494 06 73
  • +90 216 494 32 55
  • +90 533 545 99 66
  • +90 216 494 006 73

Yetkili: Üçerler Motorlu Araçlar

Tuzla / İstanbul / Türkiye


97 Cc Scooter Kuba Golf 100

Kuba Golf 100

Ürün Tanımı

Ekonomik 97cc, 4-zamanlı motor

GOLF'un sessiz çalışan tek silindir 97cc hava soğutmalı motoru kesintisiz güç ve kullanışlı bir azami hız sunmaktadır. 97cc motoruyla düşük çalıştırma maliyetleri sunan GOLF bütçesini düşünen araç sahipleri için daha cazip hale geliyor.

 

Modern, zarif ve şık görünüm

Yan siperden arka kuyruğa kadar uzanan çizgisi ile aero-dinamik ve sport bir tasarıma sahip olan GOLF, Modern ve stil sahibi sportif görüntüsüyle tüm gözleri üzerinize çekecek. Özgün tasarımıyla diğerlerinden ayrılırken, şasisi ve eğlenceli olmasıyla ne kadar özel olduğunu vurgulamaktadır. Şehir şartlarına mükemmel şekilde uyum sağlaması için tüm arazilere uygun tipte lastiklere sahiptir.

 

Dengeli kontrol için hafif alaşımlı jantlar

Stil sahibi, 5 ispitli 10 inç jantlara ve kısa aks açıklığına sahip GOLF dinamik yapısıyla beraber kolay kontrol ve kolay manevra kabiliyeti sağlamaktadır. Geniş ön ve arka lastikler yolu tutarken, ön teleskopik çatal süspansiyonu ve arka yaylı amortisörler yol tutuşunu en üst düzeye çıkarır.

 

Bileşik Fren Sistemi

GOLF dengeli tekerleklerine, ön disk freni ve arka kampanalı fren sayesinde kontrollü fren uygulanır. Ayrıca GOLF, her durumda güçlü ve güvenilir frenleme sağlamak için dengesiz fren basıncını ön ve arka tekerleklere eşit olarak dağıtan fren sistemi ile donatılmıştır.

Dinamik farlar

Ön far, güçlü ve yoğun ışığıyla ön kısmın dinamik görünümüne özel bir katkıda bulunur. Gece kullanımlarında iyi bir yol görünürlüğü sağladığını söylemeye gerek bile yok. Aynı durum, arka stop lambaları için de geçerlidir.

 

Arka taşıyıcı

GOLF kompakt yapısına entegre arka bagaj taşıyıcı ile donatılmıştır. Bu sayede şehir hayatında kolaylıkla seyahet ederken daha fazla bagaj taşıyabilirsiniz. 

 

 

Başarı Takım İşi

GOLF bütün parçalarında olduğu gibi egzozuyla da diğer sınıfındaki diğer modellere fark atmaktadır. Golf un estetiğini tamamlayan egzozda üstün performans için bütün ayarlamalar ve hesaplar en ince ayrıntısına kadar yapılarak üretilmiştir.

97 Cc Scooter Kuba Golf 100 , Sıfır ( Yeni ) Satılık 3.659 TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!