SSS

Üyelik şeklimi değiştirmek istiyorum. Nasıl değiştirebilirim?

makinaturkiye.com’da istediğiniz üyelik seçeneğine geçmeniz kolay ve hızlıdır. 3 çeşit üyelik seçeneği bulunan sistemde birbileri arasında geçiş yapmak isterseniz “Üye Girişi” yaptıktan sonra “Hesabım” sayfasından üyeliğinizi bir diğer gruba geçirebilirsiniz. Sizden istenilen sadece ilgili alanları doldurmanız ve yeni üyeliğinizi onaylamanız olacaktır.

 

Üyelik bilgilerimi nasıl güncellerim?

İstediğiniz zaman üyelik bilgilerinizi yeniden düzenleyebilir ve sayfanızı daima güncel tutabilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” sayfasına girerek “Hesap Ayarlarım” içerisinde “Kişisel Bilgilerim” seçeneği altında bulunan, “Güncelleme” linkinden adres ve kişisel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

 

Üyelik e-posta ve/veya şifremi değiştirmek istiyorum, nasıl değiştirebilirim?

Sistemde kayıtlı üyelik e-posta ve şifrenizi üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” sayfasına girerek “Hesap Ayarlarım” içerisinde “Kişisel Bilgilerim” seçeneği altında bulunan, “E-posta Yenileme” ve “Şifre Yenileme” linklerinden değiştirebilirsiniz.

 

Üyelik e-postamı değiştirirsem kayıtlı bilgilerim ve ilanlarımda bir kayıp olur mu?

Kayıtlı bilgi ve ilanlarınızda herhangi bir kayıp olmadan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hesabınız bloke edilmiştir uyarısı alıyorum, ne yapmalıyım?

Üyelik güncellemeleri sırasında oluşan bir hata ya da makinaturkiye.com operatörleri tarafından gerçekleştirilmiş bir işlem olabilir.

Konu ile ilgili olarak buradan destek sayfamıza ya da +90 212 255 71 50  numaralı destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız kayıtlı e-posta adresinizle buradan e-posta gönderebilirsiniz.