İlan No: #00106943
Kategori: Lazer Markalama Makinası
Marka: SEİ
Model Tipi: Giotto 3Axis
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 31.05.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Esenler / İstanbul / Türkiye


  •    İş: +90 212 438 38 08
  •    Cep: +90 533 721 10 83
  •    Fax: +90 212 438 38 09

Yetkili: Avea Etum Teknoloji
Esenler / İstanbul / Türkiye


Giotto 3Axis Co2 Laser Markalama Sistemi

Giotto serisi gelişmiş co2 lazer kaynaklı bir markalama sistemidir.  Cihaz, elektronik kontrol kumandalar, değişik güçte co2 lazer kaynağı, soğutma ünitesi ve 3 akslı galvo markalama sisteminden oluşur. Cihaz kullanışlı çalışma dolabında veya bir üretim bandının üzerinde olabilir. Bazı aksesuarlar eklenerek, sistemin performansını artabilir. Dinamik kafa sistemi; diğer cihazlarda olmayan değişik yükseklikteki yüzeylere aynı anda milisaniyelerde otomatik odaklama ile markalama yapabilen kafa sistemidir.

4 Ayrı Model:
Giotto 3 Axis CO2 :  60 - 115 - 230 - 350 Watts Güçlerinde

Standart Özellikleri:
- Kolay pozalama için kırmızı laserle yer gösterimi
- Programdan istenilen yüksekliğe ayarlanan odak uzaklığı, işleme yüzeyi alanı ve lazer ışığı büyüklüğü
- Türkçe programlı, bilgisayara direk bağlantılı
- Kaliteli laserler için su soğutmalı
- 3 akslı galvo sistemi kafa ile 20x20cm`den 160x160cm`e kadar kazıma ve kesim alanı
 
Lazer beam spot; malzeme üzerine markalama yapmadan önce nerenin markalanacağını kırmızı bir dikdörtgen içinde gösterebilen sistemdir. Bu özellik markalamayı istenilen yere hatasız yapmayı sağlar.

Otomatik Mode; cihaz otomatik olarak yapılan işe göre gelen lazerin netlik ayarını yapan bir sistemle donatılabilir.

Focal Lens; cihaz değişik odak uzaklığında ve çalışma ebatlarındaki lenslerle donatılabilir. Böylece yapılan işe göre çalışma alanı büyütülebilir. Bütün sistem ve aksesuarlar uluslararası laser güvenlik standartlarına CEI EN 60825-1uygundur.

Cihaz, aynı firmanın üretimi olan ve cihazın bütün özelliklerini eksiksiz kullanabilen ICARO programı ile gelir. Program, üzerinde  windows olan herhangi bir bilgisayarda (PC) çalışır. Icaro programı, laserin hızını, gücünü ve frekansını değişik malzemelere ve uygulamalara göre değiştirmemize olanak verir. İlaveten bütün cad programlarından değişik formatta (*.plt, *.dxf, *.pcx, *.bmp, *.mcl) dosyada alır.

Giotto 3Axis Co2 Laser Markalama Sistemi, Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Giotto 3Axis Co2 Laser Markalama Sistemi, SEİ Giotto 3Axis 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com