İlan No: #00108009
Kategori: Diskli Çayır Biçme Makinası
Marka: Türkay
Model Tipi: TDCBM 4-160
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 16.06.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Gaziemir / İzmir / Türkiye
Kısa Detay: Garantili


  •    İş: +90 232 281 54 04
  •    İş: +90 232 281 63 30
  •    Fax: +90 232 281 57 10

Yetkili: Türkay Tarım
Gaziemir / İzmir / Türkiye


Diskli Çayır Biçme Makinası / Tdcbm 4-160

Diskli çayır biçme makinası hareketini traktör kuyruk milinden alır ve traktöre üç nokta askı düzeni ile bağlanır.

Diskli çayır biçme makinası her türlü yem bitkilerini (yonca, fiğ vb.), otları, çayırları, yabani otları biçer. Seri olarak 4’lü kayış mekanizması ile hareket iletilir. 4-5-6 diskli olarak üretilmektedir. Tamburlu çayır biçme makinalarının dönme hareketi nedeniyle bitkinin köküne verdiği zarar, diskli çayır biçme makinalarında oluşmamaktadır.

Makine üzerinde oval diskler bulunmaktadır. Bu disklerin oluşturduğu hava akımı yatık bitkilerin kalkmasına da yardımcı olmaktadır. Böylece biçim esnasında yüksek verime ulaşılabilmektedir. Sert ve büyük cisimleri (ağaç, taş vb.)çarpma esnasında oluşabilecek zararı engellemek amacıyla güvenlik mekanizması bulunmaktadır. Makina bu tür bir cisme çarptığı zaman geriye doğru hareket ederek zararı minimuma indirir.

Diskli çayır biçme hidrolik olarak yukarıya kaldırılabilmektedir. Böylece makina yol pozisyonunda traktörün arkasında kalır. Makina eğimli arazilerde hidrolik piston aracılığıyla eğime uygun hale getirilerek biçme yapılabilmektedir. Makina arkasına takılan yönlendirici ile biçilen otların istenilen genişlikte toplanması sağlanır

Diskli Çayır Biçme Makinası / Tdcbm 4-160, Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Diskli Çayır Biçme Makinası / Tdcbm 4-160, Türkay TDCBM 4-160 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com