İlan No: #00093222
Kategori: Ekin Biçme (Orak) Makinası
Marka: Özer Ziraat
Model Tipi: ÖEB-1
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 07.01.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Nevşehir / Nevşehir / Türkiye

Yandan Biçer Ekin Biçme Makinesi / Özer İnşaat Öeb-1

 

Ekin Biçme Makinesi

Teknik Özellikler

 

Makinemiz, tarlada çekilirken ekin biçer ve namlu (deste) halinde tarlaya bırakır. Çeki oklu veya traktör üç nokta hidrolik bağlantılı tipte olan makinemiz, hareketini mafsallı bir şaftla traktör kuyruk milinden alır. Bu hareket makinemizde özel geliştirilmiş dişli grubu ile tarak kanatlarına (pervazlara) ve biçme düzeni eksantrik miline iletilir.

 

Eksantrik düzeni de dönme hareketini gidip-gelme hareketi halinde bıçakların bağlı olduğu bıçaklamasına iletir. Taraklı kanatlar, biçilecek ekini bıçaklara yatırır ve kesme işlemi  sırasında ekinin bıçakların ağzından kaçmasını önler, ayrıca biçilen ekini makinanın tablası üzerine sıyrılmasını sağlar. Tabla üzerinde yeteri kadar ürün biriktiğinde taraklı kanatlara kumanda eden otomatik mekanizmanın ipi çekildiği zaman, taraklı kanatlardan biri tabladaki ürünü sıyırarak tarlaya namlu halinde bırakır. makinemizde biçme yüksekliği ayarlanabilir ve herhangi bir engele karşı da emniyet kavraması bulunmaktadır.

 

- Sağlam Şase

- Her iki tekerin bağımsız dönebilmesi

- Kolay Kullanım

- Traktörü Zorlamama

- Engebeli arazilerde sarsıntının en aza indirilmiş olması

- Köşe dönüşlerde makinanın işe devam etmesi

- Biçme yüksekliği ayarlanabilir büyük teker sistemi

- Yenilenmiş ve hızı artırılmış biçme düzeni

- Düzgün deste ve randımanlı deste otomatiği

- 6.8 ilerleme hızında saatte 13 dekar alan işleme

*Düzgün Tarla koşullarında test edilmiştir...

 

 

Yandan Biçer Ekin Biçme Makinesi / Özer İnşaat Öeb-1, Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Yandan Biçer Ekin Biçme Makinesi / Özer İnşaat Öeb-1, Özer Ziraat ÖEB-1 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com