İlan No: #00114899
Kategori: Monte Makinaları
Marka: Sincere Pioneer
Model Tipi: SP656MAS
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
Menşei: Taiwan Malı
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 24.12.2012
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Karatay / Konya / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun, Teminatlı Satış Olur, Vade Olur, Takas Olur


  •    İş: +90 332 346 27 92
  •    Cep: +90 555 432 54 55
  •    Fax: +90 332 346 27 92

Yetkili: Ali Şahan
Karatay / Konya / Türkiye


Sincere Pioneer Bilgisayarlı İlaçlı Arka Monta Makinası SP656MAS

Sincere Pioneer SP656MAS

Bilgisayarlı İlaçlı Arka Monta Makinası

1-      Bu otomatik  ilaç sürme sistemli olup  topuktan itibaren başlayıp buruna kadar ilaç süren makinedir. İlaç zayiatı olmadan astara sürerek derinin astara dahaiyi yapışmasını sağlar.

2-      Özel arka monta, 3 bolum itme özelliği olan tehniktir. Orta ayak yüzün ve bağlarken için ve sırtın sert kalıba yapıştırma güzel netice vermektedir.

3-      Arka monta yan  destekçisi var  budan dolayı  destekler kalıbı düzgün sarar ve sayada bollaşma yapmaz

4-      Tek taraflı beş gurup özelliği vardır, büyük küçük numuralara göre yapılması için.

5-      Arka monta parmağı sol ve sağ arasındaki aralığı ayarlar, önü ve arkasın sol ve sağ parmakla bereber veya sol ve

arka parmakları ayrı ayrı otomatik ayarlanır, ayak kabı numurasının büyük küçüklüğüne göre değişir.

6-      Arka monta danalya yukarı çekip sol ve sağ beraber destekleyip düzeltir,  çekme gücü en orta, özel ve tehniksel, ve danalyalar aynı zamanda yukarı çekmek ve içe çekmek ile bereber hareket eder, iç belin daha iyi yapışmasını sağlar.

7-      Dinamik ilaçlama memeleri doğruluğunu kontrol etmek ve ulaşmak için kolayca ilaçlama yolu ayarını yapar yayılma sistemi iki bölümden donatılmıştır

8-      İlaçlama yörüngesini lazer pointer göre yayılıyor  kullanıcı kolayca ışığın işaret ettiği yeri görebilir ve düzeltebilir ve gereken uzunluk boy ayarı yapılır.

9-      Otomatik olarak ürünün ve ilaç hızın ayarlayabilir. Ve en uygun olçüde tutabilir, ve sıcaklığı israfını azaltır.

10-  Makine ile kalıbın yerın ayarı, kalıbın yüksek seviyesi en doğru, aşağı inmesi ve çıkarmasın kendine göre ayarlarsın en uygun olduğu yeri ve kullanma zamanın azaltırsn.

11-  memeleri ve kalıcı yan zamanlaması ilaçlama yörüngesini dokunmatik ekrandan ayarmak kolaydır  Doğrusal Tel Potansiyometre tarafından kontrolü vardır.

12-  Her işi seçme anahtarı gibi operasyon daha hızlı ve daha rahat yapmak için topuk, yan, topuk ve yan kalıcı modu gibi kontrol kutusunun sağ tarafında ayarlanır.

13-  PLC programı çok fonksiyonlu ve kullanımı kolay bir dokunmatik ekran işletim sistemi benimser.

14-  Bu kontrol kolayca oparator yapar ve bilgi nesnesi simülasyonları ile her hareketin simgesi, zamanlama ayarı,

sıcaklık kontrolü ve öz-algılama göstermek için 10-inç renkli ekran bulunuyor.

15-  elektronik kontrol ve algılama bakım çok zaman kazandırabilir her mekanik hareketin hatası ve elektronik anahtar, gösterebilirim.

16-  Bu makinenin DC-24V alçak gerilim kontrol sistemi donatılması için güvenlik düzenlemesi ile en tutarlıdır.

17-  Makinenin içinde dikişsiz çelik borular, kolayca korumak ve yağ sızıntısı önlemektedir.

Sincere Pioneer Bilgisayarlı İlaçlı Arka Monta Makinası SP656MAS, Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Sincere Pioneer Bilgisayarlı İlaçlı Arka Monta Makinası SP656MAS, Sincere Pioneer SP656MAS 43.000 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com