İlan No: #00096990
Kategori: Seperatör Filtreler
Marka: Pro-Water
Model Tipi: Pro-TMN 20
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 29.01.2013
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Konak / İzmir / Türkiye


  •    İş: +90 232 489 90 39
  •    Fax: +90 232 489 66 54

Yetkili: Optus Arıtma
Konak / İzmir / Türkiye


Seperatör Filtre ( 1-4 M3/H )

 

Seperatör Filtreler

Kapasite Aralığı : 1 – 2000 m3 / Saat

Santrifüj esasına göre çalışan Separatör Filtre Üniteleri , herhangi bir sıvının içerisinde bulunan değişik özgül ağırlıklarındaki maddeleri tutarak dışarıya atar . Tanjatsal bir biçimde separatörün içine giren sıvı , hızlı bir dönme hareketi ile dönerek separatörün altına iner . Bu arada sudan ağır parçalar dışa doğru yayılır ve dibe düşerler. Su ise dipteki yansıtıcıdan geri dönerek , dönen suyun içinde yükselir ve dışarıya içerisindeki partiküllerden arındırılmış olarak çıkar . Hareketsiz olarak , yansıtıcı altında toplanan katı parçalar da otomatik blöf ünitesi ile sürekli yada düzenli aralıklarla dışarıya atılır .

Otomatik seperatör filtreler , ters yıkama işlemlerini basınç yada zaman ayarlı olarak gerçekleştirmektedir.

Son derece ekonomik bir filtrasyon yöntemi olan Separatör Filtre Üniteleri , bu özelliğinden dolayı endüstriyel işletmelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Separatör Filtreler , yaklaşık 70 – 80 mikron düzeyinde bir filtrasyon hassasiyetine sahiptir.

World treat® Separatör Filtreler , AISI 316 paslanmaz çelik olup , istenilen debilere göre özel dizaynlar yapılabilmektedir.

Uygulama Alanları :

Suyun içerisindeki kaba partikülleri (taş,çakıl,
tortu v.b) almak içindir. Suyun, sisteme veya
diğer filtrasyon cihazlarına gitmeden önceki
pre-filtrasyonunu (ön filtrasyon) sağlar.

Kullanıldığı Alanlar :

Soğutma Kuleleri, Derin Kuyular, Proses Soğutma Suları, Klima Tesisleri, Çelik Fabrikaları, Rafineriler, Plastik Sanayi, Gıda Meşrubat Sanayi, Çimento Sanayi, İçme Suyu Sistemleri, Arıtma Tesisleri, Sulama Tesisleri.

Modeller:

A) Dikey Tip Modeller : pro-MN & TMF
B) 25o Yatık Tip Modeller : pro-TMF-Y & TMF-RD

Kapasite Tablosu
 

Model Bağlantı Kapasite / (m3/h)
Pro-TMN 20 3/4" 1-4

Seperatör Filtre ( 1-4 M3/H ), Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Seperatör Filtre ( 1-4 M3/H ), Pro-Water Pro-TMN 20 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com