İlan No: #00097167
Kategori: Ters Ozmoz Sistemleri
Marka: Optus
Model Tipi: O-TOS-001
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 16.02.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Konak / İzmir / Türkiye


  •    İş: +90 232 489 90 39
  •    Fax: +90 232 489 66 54

Yetkili: Optus Arıtma
Konak / İzmir / Türkiye


Ters Ozmoz Sistemi / Optus O-Tos-001

 

İçme suyu arsenik arıtımında en başarılı yöntemlerden biri Ters Ozmos (Reverse Osmosis) sitemleridir. Ters ozmos sistemlerinde kullanılan membranlar arsenik iyonlarına bir duvar gibi davranmakta ve bu iyonları %95 oranında tutmaktadır.

Arsenik oranının çok yüksek olduğu bölgelerde bile arıtılmış sudaki arsenik miktarı; sınır değer olan 10 mikrogram/lt' nin çok çok altındadır. Terz ozmos arıtma sistemlerinin en önemli özelliği; bakteri, virüs ve patojenleri tamamen tutmasıdır, bu özelliği ile damacana sularından çok daha güvenilir olduğu kanıtlanmıştır.Evsel kullanıcılar için üretilen ters ozmos arıtma sistemleri az yer kaplaması, montajının kolay ve fiyatlarının ekonomik olması sebebiyle, günümüzde en çok tercih edilen ürünlerin başındadır. Evsel kullanıcılar mutfak tezgahlarının altına takacakları bu ünite ile günde 150 Litre yüksek kalitede içme suyu üretebilirler.

Evinizin ana girişinde tüm suyunuzu aynı yöntemle arıtabilirsiniz. Küçük işletmeler, fabrikalar aynı ünite ile arsenikten arıtılmış yüksek kalitede içme suyu elde edebilirler.

Ters Ozmoz Sistemi / Optus O-Tos-001, Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Ters Ozmoz Sistemi / Optus O-Tos-001, Optus O-TOS-001 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com