İlan No: #00098228
Kategori: Paket Tipi Atıksu Arıtma Sistemleri
Marka: Avrasya
Model Tipi: BİOAVRASYA 25
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 27.01.2013
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Pendik / İstanbul / Türkiye


  •    İş: +90 216 598 03 14
  •    Fax: +90 216 598 08 47

Yetkili: Avrasya Arıtma
Pendik / İstanbul / Türkiye


Paket Tipi Atıksu Arıtma Sistemi ( 5 M3/Gün )

 

Paket Tipi Atıksu Arıtma
Edindiğimiz tecrübeler sonunda evsel ve endüstriyel atıksuların arıtımında bazı kapasiteler ve kirlilik yükünde olan atıksular için standart çözümler oluşturulmuştur.

Bu çözümler kapasiteye göre standartlaştırılmış, Çelik konstrüksiyon-Polipropilen ya da betonarme yapılardır. Biz bu yapılara "PAKET SİSTEMLER" diyoruz.
Her iki tipteki (evsel ve endüstriyel atık sular) için yapılan arıtma tesisleri Betonarme, Çelik Konstrüksiyon veya Polipropilen vb. malzemeden yapılır. Betonarme atıksu arıtma tesisleri yer üstünde veya yer altında inşa edilebilirler. Çelik Konstrüksiyondan yapılan arıtma sistemleri için epoksi boya uygulaması yapılmaktadır. Polipropilen vb. malzemeden yapılan tesisler çok yüksek debilere (birim zamanda atıksu miktarı) hitap edememektedir.Ağırlıklı olarak da arıtma tesisleri betonarme çelik malzemeden imal edilmektedir.

 

Nüfus Atık su          
TİP Eşdeğeri Debisi Terfi P. Blower Tahliye P. Klor P. Enerji
  (Kişi) (m3/gün) (Kw) (Kw) (Kw) (Kw) (Kw/saat)
BİOAVRASYA 25 25 5 0,37 0,55 0,37 0,05 0,50

Paket Tipi Atıksu Arıtma Sistemi ( 5 M3/Gün ), Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Paket Tipi Atıksu Arıtma Sistemi ( 5 M3/Gün ), Avrasya BİOAVRASYA 25 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com