İlan No: #00099695
Kategori: Basınçlı Yüzey Yıkama Makinası
Marka: Everest Elektromekanik
Model Tipi: TunClean 320-1
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 14.03.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye


  •    İş: +90 0 671 25 85
  •    Fax: +90 212 671 25 89

Yetkili: Everest Elektromekanik
Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye


Konveyörlü Basınçlı Yıkama Makinesi

Everest Elektromekanik temizleme işleminde detaysız yüzeylerden oluşan parçaların yıkanması için TunClean temizleme sistemlerini üretmektedir. TunClean sistemleri, müşteri ihtiyaçlarına göre ön yıkama, basınçlı yıkama, durulama ve kurutma üniteleri içerebilmektedir. Yıkanacak parçaların üniteler arası geçişleri döner bant sistemiyle sağlanmaktadır.

 

Birçok uygulamada bant sabit düz bir hat üzerinde hareket eder. Hareketli bandın hızı kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir.

Çalışma Şekli
TunClean sistemlerinde, ön yıkama ünitelerinde kaba kirlerin ayrılması için basınçlı su kullanılır. Kimyasal içeren basınçlı su ile yapılan ikinci aşamada derinlemesine temizlik yapılır. Durulama ünitelerinde parçaların üzerinde kalan kimyasal kalıntılar temizlenir. Kurutma ünitelerinde ise parçaların sudan tamamen arındırılması sağlanır. Uygulama gereksinimlerine göre pompa filtre, otomatik doldurma ve boşaltma sistemleri, dozaj pompası, PLC kontrolü gibi fonksiyonlarda sisteme eklenebilir.

Konveyörlü Basınçlı Yıkama Makinesi, Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Konveyörlü Basınçlı Yıkama Makinesi, Everest Elektromekanik TunClean 320-1 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com