İlan No: #00082641
Kategori: Elektronik Dikiş Makinası
Marka: Bernina
Model Tipi: ACTİVA 230
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 16.01.2013
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Fatih / İstanbul / Türkiye


  •    İş: +90 212 526 56 98
  •    İş: +90 212 526 56 99
  •    Fax: +90 212 514 15 87

Yetkili: Mutluay Makina
Fatih / İstanbul / Türkiye


Elektronik Dikiş Makinası

° CFL-dikiş lambası: Çok kuvvetli ve rahatsız etmeyen ışık dikilecek yeri başka hiçbir dikiş lambasının yapamayacağı şekilde üç taraftan aydınlatır.

°
Büyüteç tutucu: Büyüteç tutucuya opsiyon olarak çeşitli kalınlıktaki BERNINA lüb seti camlarını takabilirsiniz.

°
İplik geçirici: Bununla ipliği anında geçirebilirsiniz.

° Dikme ayağı: Farklı kulanımlar için sağlam dikiş ayakları çabuk ve basit şekilde değiştirilebilir.

° Start -stop birimi (opsiyonsal): Bu yeni gelişim ile dikiş ayak yerine el ile yapabilirsiniz. Start -stop tuşuna ilk basmada activa saymaya başlar. Ayarlayıcı ile dikiş hızı ayarlanabilir. Start -stop tuşuna tekrar basıldığında dikiş işlemi durur.

° Düğme delikleri : Otomatik uzunluk ölçümü fonksiyonu düğme deliği dikişini kolaylaştırır. Çok miktardaki düğme deliklerinden birisini seçebilirsiniz: çamaşır , göz-be düz çizgi düğme deliği.

° Serbest el sistemi: Gerçek bir BERNINA yeniliği: Dikiş ayağı diz kolu ile kaldırıp indirilebilir ve böylece eller serbest kalır. Aynı zamanda taşıyıcı aşağı iner ve böylece kumaşı korur. Elle yapılan dikişler için ideal.

° İğne batması seçimi tuşları: En fazla kullanılan iğne batmasının tuşlar sayesinde doğrudan basılması (telefon gibi) hızlı ve pıratik. Çok haneli batma rakamlarının seçilmesi için özel tuş-bait ve mantıklı!

° Dört doğrudan fonksiyon: Gereğinde butona basarak yapılabilir. İğne stop yukarı / aşağı, 1/2 hız, örnek sonu ve ayna resmi sağ/sol (ayna resmi sadece activa 240).

° Hafıza: Bütün dikişler, alfabe ve düğme delikleri memory fonksiyonu ile hafızaya kaydedilebilir.

° Dikiş uzunluğu / dikiş genişliği: Tuşlara basit şekilde basılarak ana ayarlar, dikiş esnasında dahi değiştirilebilir. Bütün ayarlar göstergede okunabilir.

Elektronik Dikiş Makinası, Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Elektronik Dikiş Makinası, Bernina ACTİVA 230 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com