Shrink Makinası ve Ekipmanı Bursa

kategorisinde 2 Adet ürün bulundu.

Vakumsan Kapaklı Tip Shrink Ambalaj Makinesi / Vakumsan K500

Satılık Sıfır ( Yeni ) 2016 Model

İlan No# #00096941 . . .

Fiyat: Görüşülür

Marka : Vakumsan
Model : K-500

Vakumsan Ambalaj San. Ve ...

Kapaklı Tip Shrink Ambalaj Makinası Çeşitli sektörlerde her firmanın kullanabileceği Shrink Ambalaj Makineleri mamulünüzü gösterişli ve uzun ömürlü olarak muhafaza edilecek şekilde tasarlanmıştır. İs...


Kapaklı Tip Shrink Ambalaj Makinesi

Satılık Sıfır ( Yeni ) 2016 Model

İlan No# #00096940 . . .

Fiyat: Görüşülür

Marka : Vakumsan
Model : K350

Vakumsan Ambalaj San. Ve ...

Kapaklı Tip Shrink Ambalaj Makinası Çeşitli sektörlerde her firmanın kullanabileceği Shrink Ambalaj Makineleri, mamulünüzü gösterişli ve uzun ömürlü olarak muhafaza edilecek şekilde tasarlanmış...Toplam 2 ürün, 1 sayfa bulunmaktadır.
Vakumsan Kapaklı Tip Shrink Am...

Vakumsan
K-500

Fiyat: Görüşülür

Kapaklı Tip Shrink Ambalaj Makinesi
Kapaklı Tip Shrink Ambalaj Mak...

Vakumsan
K350

Fiyat: Görüşülür


Toplam 2 ürün, 1 sayfa bulunmaktadır.

Ambalaj ve paketleme sektöründe hızlı ve kolay ambalajlama tekniklerinden biride srinklemedir. Shrinkleme Shrink Ambalaj Makinesi ile mümkündür. Bu makinalar yapılacak ambalajlama işlemlerine göre çeşitlilik gösterir. Genel olarak shrink ambalajlama makinası nedir? denildiğinde PVC den üretilen shrink malzemeyi veya shrink filmiyle ürünü sarmalayarak sıkıca sarma yöntemiyle ambalajlanmasıdır.. Tam Otomatik, Yarı Otomatik, L Kesim, Fanüslü, Srinkleme Tünelli shrinkleme makinaları mevcuttur.

Shrink Paketleme ve ambalajlama; İstiflemede , Dış Etkenlere Karşı Ürünü Korumasında , Şık Bir Görünüm Kazandırması , Ambalajlama maliyetini düşürmesi gibi avantajlar sağlar..

makinaturkiye.com sitesinde shrink makinalarının tüm çeşitlerini, markalarını, fiyatlarını, üretici, tedarikçi, satıcı firmalarını bulabilirsiniz.  

Shrink Makinası ve Ekipmanı Bursa Kategorisinde En uygun Makina ve Ürünler Fiyatları ve Firmaları bulabileceğiniz sayfadır.