INGERSOLL-RAND: Elektrikli Kompresörler, kurutucular, hava filtreleri ve bunların aksesuar ve yedekleri. BOBCAT: Lastik tekerlekli hidrostatik yükleyiciler, trencherler, teleskopik yükleyiciler, back-hoe'lar çeşitli ataşmanları. SULLAIR: Seyyar Hava Kompresörleri. NAVISTAR: Her türlü aplikasyonda kullanılabilecek kamyon ve şasileri. 6x4, 6x6, 4x2, 4x4.

Menü

 Hakkımızda


  HAMAMCIOĞLU MÜESSESELERİ TİCARET TÜRK A.Ş. Hamamcıoğlu Müesseseleri Ticaret Türk A.Ş, 1880 yılında İstanbul'da Ali Hamamcıoğlu tarafından kurulmuştur. 1940'lı yıllarda Bakanlar Kurulu kararı ile ünvanına Türk ismini ilave edilme şerefini ile onurlandırılmış sayılı, köklü ve Türk asıllı şirketlerden biridir. 1946 yılına kadar tarım ve deniz ürünleri ihracatı yapmış ve o tarihlerde Romanya, Bulgaristan ve Yunanistan'da teşkilatlanmıştır. 1947 yılında, şirketin iş alanı ihracattan ithalata, mal cinsini de tarım/... devamını oku..

 Şirket Profili


Firma Ünvanı : Hamamcıoğlu Müesseseleri Ticaret Türk A.Ş.
Faaliyet Tipi : Hizmet
Firma Kısa Bilgi : INGERSOLL-RAND: Elektrikli Kompresörler, kurutucular, hava filtreleri ve bunların aksesuar ve yedekleri. BOBCAT: Lastik tekerlekli hidrostatik yükleyiciler, trencherler, teleskopik yükleyiciler, back-hoe'lar çeşitli ataşmanları. SULLAIR: Seyyar Hava Kompresörleri. NAVISTAR: Her türlü aplikasyonda kullanılabilecek kamyon ve şasileri. 6x4, 6x6, 4x2, 4x4.
Çalışan Sayısı :
Şirket Türü : Anonim Şirketi
Kuruluş Yılı : 1880
Sermaye :
Yıllık Ciro :

 Firma Görselleri


 Videolar


Yetkili : Hamamcıoğlu Makina
Firma Ünvanı : Hamamcıoğlu Müesseseleri Ticaret Türk A.Ş.
Adres : Orhanlı Mah. 34956 Tuzla İstanbul / Türkiye
Telefon :
Fax : +90 216 480 20 68
Web : www.hamamcioglu.com