ŞAHİNER MATBAA serigrafi ve tampon baskı konusunda 15 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine sırayla 50x70 cm baskı yapabilen yarım otomatik serigrafi baskı makinasını, 80 cm genişliğinde uv kurutma konveyörü, iki renkli tampon baskı makinasını, tam otomatik 50x70 cm serigrafi baskı makinasını ve dört renkli tampon baskı makinasını eklemiştir.Konusunda deneyimli personeli ile serigrafi ve tampon baskı konusunda en iddialı firmalardan biridir.Firmamız bu güne kadar bir çok başarılı çalışmalara imza atmıştır.ŞAHİNER MATBAA serigrafi ve tamon baskı makineleri ithalat ve satışınada başlayarak sektöründe büyümeye devam etmektedir.

Menü

 Hakkımızda


ŞAHİNER MATBAA serigrafi ve tampon baskı konusunda 15 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine sırayla 50x70 cm baskı yapabilen yarım otomatik serigrafi baskı makinasını, 80 cm genişliğinde uv kurutma konveyörü, iki renkli tampon baskı makinasını, tam otomatik 50x70 cm serigrafi baskı makinasını eklemiştir. Konusunda deneyimli personeli ile serigrafi ve tampon baskı konusunda en iddialı firmalardan biridir.Firmamız bu güne kadar bir çok başarılı çalışmalara imza atmıştır.     ... devamını oku..

 Şirket Profili


Firma Ünvanı : Şahiner Matbaa Reklam San. Ve Tic.Ltd.Şti.
Faaliyet Tipi : İhracat Bayii Distiribütör
Firma Kısa Bilgi : ŞAHİNER MATBAA serigrafi ve tampon baskı konusunda 15 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine sırayla 50x70 cm baskı yapabilen yarım otomatik serigrafi baskı makinasını, 80 cm genişliğinde uv kurutma konveyörü, iki renkli tampon baskı makinasını, tam otomatik 50x70 cm serigrafi baskı makinasını ve dört renkli tampon baskı makinasını eklemiştir.Konusunda deneyimli personeli ile serigrafi ve tampon baskı konusunda en iddialı firmalardan biridir.Firmamız bu güne kadar bir çok başarılı çalışmalara imza atmıştır.ŞAHİNER MATBAA serigrafi ve tamon baskı makineleri ithalat ve satışınada başlayarak sektöründe büyümeye devam etmektedir.
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1995
Sermaye : 250.001-1.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 250.001-1.000.000 TL Arası

 Firma Görselleri


 Videolar


Yetkili : Bilal Şahiner
Firma Ünvanı : Şahiner Matbaa Reklam San. Ve Tic.Ltd.Şti.
Adres : Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cd. Özçetin Sokak No: 7 / A-B 34844 Maltepe İstanbul / Türkiye
Telefon :
GSM :
Fax : +90 216 371 2998
Web : www.sahinerprinter.com