Göksu Makine Ve Yedek Parça 2007 yılından beri faaliyeti olup endüstriyel Robot, makine ve endüstriyel elektronik malzemeleri satışı konusunda uzman bir firmadır.

Menü

 Hakkımızda


Göksu Makine Ve Yedek Parça 2007 yılından beri faaliyeti olup endüstriyel Robot, makine ve endüstriyel elektronik malzemeleri satışı konusunda uzman bir firmadır. Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden tedarik ettiği ürünleri, yurt içi ve çevre ülkelerdeki sanayi kuruluşları firmalara sunmaktadır. Firmamız, ikinci el sanayi makinesi, endüstri robotu ve endüstriyel otomasyon ürünleri tedariğini yapmaktadır. Yurt içi firmalarımızdan gelen demontaj ve geri dönüşüm teklifleri ile birlikte, ikinci el endüstriyel makine ve... devamını oku..

 Şirket Profili


Firma Ünvanı : Göksu Makina Ve Yedek Parça
Faaliyet Tipi : 2.El Alım - Satım
Firma Kısa Bilgi : Göksu Makine Ve Yedek Parça 2007 yılından beri faaliyeti olup endüstriyel Robot, makine ve endüstriyel elektronik malzemeleri satışı konusunda uzman bir firmadır.
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Şahıs Firması
Kuruluş Yılı : 2007
Sermaye : 0-100.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 100.001-250.000 TL Arası

 Firma Görselleri


 Videolar


Yetkili : Mehmet Göksu
Firma Ünvanı : Göksu Makina Ve Yedek Parça
Adres : Halil Rıfatpaşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B BLOK KAT 10 NO:1768 Kat 10 No: B Blok / 2253 34384 Şişli İstanbul / Türkiye
Telefon :
Telefon :
GSM :
Web : http://www.goksumakine.com