DİKTAŞ, mutfak ekipmanları sektöründe, Türkiye'nin ilk imalatçı firmalarından biri olarak 1961 yılında kurulmuştur. Faaliyetlerimiz endüstriyel mutfak ürünleri ve soğutucu ekipmanları kapsamaktadır.

Menü

 Hakkımızda


"MUTFAKLARINIZI BİZ KURALIM" DİKTAŞ, mutfak ekipmanları sektöründe, Türkiye'nin ilk imalatçı firmalarından biri olarak 1961 yılında kurulmuştur. DİKTAŞ,hotel, restaurant, cafe başta olmak üzere, pastane grupları, askeri mutfaklar, hastane ekipmanları, okul ve fabrika mutfakları gibi endüstriyel mutfak sektörü alanında; saklama, hazırlık, pişirme, taşıma ve servis ekipmanları ürün gruplarında, 5000'i aşkın ürün çeşidi ile mutfakların projelendirilmesi, kurulması, eğitimlerinin verilerek işletmeye açılmasına kadar tüm s... devamını oku..

 Şirket Profili


Firma Ünvanı : Diktaş Endüstriyel Mutfak Ve Soğutma Ekipmanları
Faaliyet Tipi : İhracat Bayii İmalatçı - Üretici Toptan Satış Acenta Distiribütör Perakende Satış Hizmet Resmi Kuruluş Mümessil İthalat
Firma Kısa Bilgi : DİKTAŞ, mutfak ekipmanları sektöründe, Türkiye'nin ilk imalatçı firmalarından biri olarak 1961 yılında kurulmuştur. Faaliyetlerimiz endüstriyel mutfak ürünleri ve soğutucu ekipmanları kapsamaktadır.
Çalışan Sayısı : 51-200 Arası Çalişan
Şirket Türü : Anonim Şirketi
Kuruluş Yılı : 1961
Sermaye : 5.000.001-50.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 5.000.000 TL den Fazla

 Firma Görselleri


 Videolar


Yetkili : Diktaş Mutfak
Firma Ünvanı : Diktaş Endüstriyel Mutfak Ve Soğutma Ekipmanları
Adres : Ostim Mah. 100.YIL BULVARI 1232.SOKAK (ESKİ 40.) No: NO:55 06374 Yenimahalle Ankara / Türkiye
Telefon :
Web : http://www.diktasltd.com.tr