Adotek Mühendislik - Kimdir

Dolum Makinası, Kapaklama Makinası, Etiketleme Makinası, Paketleme Makinası, Gıda Dolum Makinası, Sıvı Sabun Makinası İmalatı Pazarlaması ve Satışı

Adotek Mühendislik

Adotek Mühendislik olarak; Hedefini iş hayatını kolaylaştıracak ve verimliliği artıracak çözümler sunmak olarak belirleyen firmamız, uzman ekibiyle kalite anlayışını ön plana çıkararak sanayide sizlere hizmet etmek için yanınızdayız.

Adotek Mühendislik, Ambalaj Dolum Makineleri, Paketleme Makinesi, Sıvı Dolum Makinesi Pazarlama ve Satışı yapmaktadır.

Festo pnömatik ve otomasyon sistemleri Ürünleri,Danfoss Hız Kontrol Cihazları , Eaton Vickers Hidrolik ürünleri bayiliği ile daha birçok markanın ürünlerinin satışını ve projelendirmesini yapmaktayız.

Söz konusu malzemelerin kullanıldığı sektörler arasında Demir-Çelik,Cam Endüstrisi,Petrokimya Sanayi, Enerji Santralleri, Çimento, Otomotiv ,Gıda Sanayi, Makine İmalat Sanayi, Temiz ve Pissu Arıtma Tesisleri gibi v.b birçok sektör sayabiliriz.

15 yıl önce başlayan yolculuğumuz sonrasında sizlere daha iyi hizmet vermek düşüncesiyle sektörde yerimizi almış bulunmaktayız.

Bu sektörlere yönelik; kaliteli olanı uygun fiyata sizlere sağlayarak, sorunları etkin ve hızlı biçimde çözerek, yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Hizmet verdiğimiz Konular;

AC-DC MOTORLAR

AC SERVOMOTORLAR

AC-DC MOTOR VE SERVOMOTOR SÜRÜCÜLERİ

ELEKTRİK  VE  ELEKTRONİK PANO İMALATI

HİDROLİK VE PNÖMATİK ÜNİTE VE ÜRÜN SATIŞI

ÖZEL MAKİNA İMALATI VE TAAHHÜT SİSTEMLERİ

Sektörde yıllar önce  Alman menşeili Bosch-Rexroth firmasında Hidrolik ,Pnömatik, Doğrusal Hareket  Sistemleri ile başlayan tecrübemiz; yine Alman olan Festo Pnömatik firmasında Pnömatik,Vakum,Hareket Kontrol Sistemleri Otomasyonu uygulamalarıyla devam etmiştir.

İşletmelerinizde Verimliliği arttıracak çözümler sunmak ve sizlere hizmet etmek amacıyla kurulmuş bulunmaktayız.

Bilgilerinize Sunarız.

Saygılarımızla;

H.Gürcan TUNALI