Alarge, mühendislik dallarında araştırma ve geliştirme hizmeti veren,mekanik ve elektronik dallarını birleştirip ileri teknoloji makina imalatı ve dizaynı yapan ve bunların yanında yerli ve yabancı mühendislik sektörlerine bilgisayar yazılımları üreten araştırma geliştirme (Ar-Ge) ve yazılım geliştirme şirketidir.

Menü

 Hakkımızda


Alarge Alıç Ağacı Makina Elektronik Araş. Geliş. San. Tic. Ltd. Şti Alarge, mühendislik dallarında araştırma ve geliştirme hizmeti veren,mekanik ve elektronik dallarını birleştirip ileri teknoloji makina imalatı ve dizaynı yapan ve bunların yanında yerli ve yabancı mühendislik sektörlerine bilgisayar yazılımları üreten araştırma geliştirme (Ar-Ge) ve yazılım geliştirme şirketidir.   Şirket 1997 yılında kurulmuştur. Şirket, bünyesinde yüksek eğitim düzeyli mühendisler ve bilim adamları çalıştırmaktadır. Şu an bir kimy... devamını oku..

 Şirket Profili


Firma Ünvanı : Alarge Alıç Ağacı Mak. Elek. Araş. Geliş. San. Tic. Ltd. Şti
Faaliyet Tipi : İhracat İmalatçı - Üretici Toptan Satış Perakende Satış Hizmet
Firma Kısa Bilgi : Alarge, mühendislik dallarında araştırma ve geliştirme hizmeti veren,mekanik ve elektronik dallarını birleştirip ileri teknoloji makina imalatı ve dizaynı yapan ve bunların yanında yerli ve yabancı mühendislik sektörlerine bilgisayar yazılımları üreten araştırma geliştirme (Ar-Ge) ve yazılım geliştirme şirketidir.
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1992
Sermaye : 1.000.001-5.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 250.001-1.000.000 TL Arası

 Firma Görselleri


 Videolar


Yetkili : Enes Albayrak
Firma Ünvanı : Alarge Alıç Ağacı Mak. Elek. Araş. Geliş. San. Tic. Ltd. Şti
Adres : Yeşilce Mah. çelik berat No: 2/4 / 4 34418 Kağıthane İstanbul / Türkiye
Telefon :
Telefon :
GSM :
Fax : +90 212 281 61 62
Web : www.alarge.com.tr
whatsapp logo Whatsapp Hattı