Alveo Et Kıyma Makinası kategorisinde 1 adet ürün

Et Kıyma Makinası - 12 Lik 220 Volt

Satılık Sıfır ( Yeni ) 2017 Model

Garantili Kredi Kartına Taksit

. . .

737

Marka : Alveo
Model : AHE.EK.1201

Satıcıyla İletişim Kur

   Et Kıyma Makinası - 12 lik 220 volt                     MODEL ELEKTRİK GÜCÜ MOTOR GÜCÜ KAPASİTE EBAT AĞIRLIK FİYAT AHE.EK.1201 12 No Et Kıyma Makinası 220 V / 50 Hz 0,55 kw - 0,75 hp. 60 kg\saat 32x61x24 cm 30 kg 625TL+KDV     ... Devamını Gör>>

Alveo Firmaları Tümü

Kategoride En Çok Bakılan Ürünler

Et Kıyma Makinası Nedir?

Kasapların veya entegre et işleme tesislerinin eti işlemek için kullandığı makinaların tümü et işleme makinasıdır.

Et işleme makinaları yapacakları işleme göre farklı farklı makinalar mevcuttur. Bu makinaların içinde en önemli yere sahip olan ve en yaygın kullanılan makina türü et kıyma makinası yada sadece kıyma makinası denilebilir.

Ek kıyma makinaları amatör ev mutfağından entegre et üretim tesislerine kadar her alana göre ve kapasiteye göre küçüklü büyüklü bir çok çeşitleri ve modelleri vardır. 

Et kıyma makinası ana rotoru döndüren bir motor vardır. Bu motorun dönmesiyle ana mildeki rotor sistemi hazneden aldıı eti sıkıstırarak rotor sonundaki bıçak ve ayna yardımıyla istenildiği kalınlık ve kıvamda etleri kıyma haline getirir. Kıyma makinaları ayrıca işlenen etleri muhafaza etmek için soğutucu sistemlerle donatılmışlardır. 

Et Kıyma Makinası Alveo Et Kıyma Makinası İlanları, Satılık Et Kıyma Makinası Alveo Et Kıyma Makinası tüm detaylarıyla bu sayfada inceleyin...