İlan No: #00080780
Kategori: Toprak Belleme Makinesi
Marka: Köylü
Model Tipi: AML 2000
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 20.09.2010
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Selçuklu / Konya / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 506 5555555

Yetkili: Eray Turk

Konyaaltı / Antalya / Türkiye


Aml Amele Belleme Makinesi / Köylü Aml 2000

 

AML Amele Belleme Makinesi

KÖYLÜ TARIM - AML belleme makineleri kardan şaftlı ve 3 nokta bağlantılı olan uygun bir traktörle çalışabilmektedir.

Türkiye'de ilk
iconToprak işlemede devrim
iconYakıt, zaman ve ekipman tasarrufu
iconYüksek verimlilik
iconIslak ve nemli toprakta çalışabilme
iconOrganik tarım için ideal
iconTaban ve kesek yapmaz
iconMakinede tıkanmaya ve yığılmaya son

iconÇeşitli serileri olan bu belleme makinesi sebze yetiştirmede, seralarda, fidanlıklarda, üretme çiftliklerinde, zeytinliklerde, üzüm bağlarında ve geniş arazilerde kullanılan bir makinedir.
iconBelleme makinesi ile yapılan iş, eski elle yapılan besleme ile aynıdır: delme, kaldırma, savurma. Belleme makinesi toprağı sıkıştırmaz, ezmez, düzleştirmez, su geçirmeyen bir tabaka oluşturmaz ve pulluğun yaptığı tabanı yapmaz, aksine toprağı yumuşak ve geçirgen bir hale getirir.
iconToprağın verimliliği belleme makinesiyle artar çünkü, kimyasal veya organik gübre toprakla daha iyi karışır. Harman sonrası toprakta kalan bitki ve mahsülün bozulmasını ve çürümesini hızlandırır, mikro organizmaların ömrünü artırır ve organik maddenin dönüşümü için gereklidir.
iconPulluğun tam aksine alttaki verimsiz toprağı üste çıkarmadığı için her yıl ekim ve mahsül alma imkanı sunarak, nadasa bırakma ihtiyacını ortadan kaldırır.
iconToprağı işleme esnasında diğer vurmalı malineler gibi toprağın yapısını bozmadığı için toprakta yüksek verim sağlar. Bununla birlikte pullukla işlenen arazilerde taban oluşumundan dolayı 2-3 yılda bir dipkazan (Subsoiler) kullanımı gerekli iken belleme makinesi ile işlenen arazilerde bu makinenin kullanımına ihtiyaç duyulmamaktadır.
iconBelleme makinesi işleme sırasında traktörün ilerlemesine yardımcı olduğu için hem düz ve hem de meyilli arazilerde traktörü zorlamaz ve yakıt tasarrufu sağlar.
iconBelleme makinesi toprak ıslak halde veya yüzeyi suyla kaplı iken çalışan tek makinedir. Kuru ve sert topraktada eşit derecede idealdir. Sınırlı ot ve çim oluşumuna müsade eder. Belleme esnasında küşük parçalar bırakır. Neticede ekim hazırlığı için daha sonraki düzeltme işlemini kolaylaştırmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER
 
  mm mm Kg. N. P.T.O HP
2000 1958 350 880 8 540 60-90
2500 2480 350 1120 10 540 70-90

Aml Amele Belleme Makinesi / Köylü Aml 2000, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!