Ankara Tu-Na Soğutma

Su soğutma kulesi, su soğutmalı chiller, hava soğutmalı chiller, duvar tipi aparey, yer tipi aparey, dry cooler, mini chiller üretimi ve satışı.

Firma Ünvanı : Ankara Tu-Na Soğ. Sis. İmt. San. Tic. Ltd. Şti
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Toptan Satış Perakende Satış Satiş Sonrası Hizmet
Firma Kısa Bilgi : Su soğutma kulesi, su soğutmalı chiller, hava soğutmalı chiller, duvar tipi aparey, yer tipi aparey, dry cooler, mini chiller üretimi ve satışı.
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2013
Sermaye : 100.001-250.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 25.001-100.000 TL Arası

Ankara Tu-Na Soğutma Kısa Açıklama

Ankara Tu-Na Isıtma ve Soğutma Sistmeleri 2015 yılında Ankara'da ısıtma, soğutma ve havalandırma makinaları sektörüne hizmet vermek için kurulmuştur. Günümüzün temel sorunlarından biri olan iklimlendirme üzerinde çalışan firma, kişilere konforlu çözümler sunmaktadır. Su soğutma kulesi, su soğutmalı chiller-hava soğutmalı chiller, duvar tipi aparey, Dry cooler(kuru batarya), mini chiller soğutma ve ısıtma makine sistemleri üretimi yapmaktadır.

Müşterilerinden aldığı geri dönüşler ile deneyimlerini birleştirerek ürünlerinde geliştirme yapmaktadır. Üretici kimliğe sahip Ankara Tu-Na Soğutma tüm Türkiye ve yurt dışına makine satışları yapmaktadır. Teknik bilgi ve beceriye önem vermenin yanında personel geliştirme içinde çalışanlarına eğitimler vermektedir.