İlan No: #00099086
Kategori: Yıkama ve Arıtma Makinesi
Marka: Renzmann
Model Tipi: ROTOMAX 15
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 08.03.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 698 51 00
  • +90 212 698 52 40

Yetkili: Dereli Grafik

Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye


Baskı Sonrası Arıtma Makinası / Renzmann Rotamax 15

Ürün Bilgisi:

Kirlenmiş solventlerin temizlenmesi, geride kalan baskı mürekkep ve atık su konsantrasyonlarının yapılması, max. geri kazanım miktarı, geriye kalan atık maddelerin minimum oranda azaltılmasını sağlar. Isıtma sadece alt zeminde yapılan buharla gerçekleşmektedir: İyi bir sıcaklık geçişi ve makinenin dolma derecesinden bağımsız, sürekli sabit sıcaklık sağlanır. Atık maddelerin atılması; ayrıca rotor sistemde, kendiliğinden değişen ve zeminden gelen sıcak alana sahip, iletken bir temizleme donanımı bulunmaktadır.  Terazi hücreleri ile dolum miktarının tespiti yapılmaktadır. Seviye belirleyici yapışkan göstergeler bulunmamaktadır. Etkin bir şekilde ayarlanabilen ilk ve son dolum miktarıyla varolan atık miktarı, dolum oran göstergesi, arıtma verimliliği veya arıtılan miktar; tam otomatik olarak  takip etmeye gerek kalmadan arıtma işlemi kendiliğinden gerçekleşmektedir.

Özel bir tertibatla mevcut emisyon oranı düşürülür. Arıtma işlemi vakumla kaynama noktasının düşürülmesi ve yüksek ısı derecesiyle gerçekleşir.  Otomatik arıtma makinesinde, kullanım kolaylığıyla operatöre fazla iş düşmez . Ayrıca ekstra koruyucu kategorileri 1/2 oranında Atex’ e  göre hazırlanmıştır.


Arıtma Kapasitesi*:

ROTOMAX 15                               » 45-90 litre/ saat

Baskı Sonrası Arıtma Makinası / Renzmann Rotamax 15, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!