Baskı Sonrası Arıtma Makinası / Renzmann Rotamax 15

İlan No: #00099086 658
Kategori: Yıkama ve Arıtma Makinesi
Marka: Renzmann
Model Tipi: ROTOMAX 15
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye

Baskı Sonrası Arıtma Makinası / Renzmann Rotamax 15

Ürün Bilgisi:

Kirlenmiş solventlerin temizlenmesi, geride kalan baskı mürekkep ve atık su konsantrasyonlarının yapılması, max. geri kazanım miktarı, geriye kalan atık maddelerin minimum oranda azaltılmasını sağlar. Isıtma sadece alt zeminde yapılan buharla gerçekleşmektedir: İyi bir sıcaklık geçişi ve makinenin dolma derecesinden bağımsız, sürekli sabit sıcaklık sağlanır. Atık maddelerin atılması; ayrıca rotor sistemde, kendiliğinden değişen ve zeminden gelen sıcak alana sahip, iletken bir temizleme donanımı bulunmaktadır.  Terazi hücreleri ile dolum miktarının tespiti yapılmaktadır. Seviye belirleyici yapışkan göstergeler bulunmamaktadır. Etkin bir şekilde ayarlanabilen ilk ve son dolum miktarıyla varolan atık miktarı, dolum oran göstergesi, arıtma verimliliği veya arıtılan miktar; tam otomatik olarak  takip etmeye gerek kalmadan arıtma işlemi kendiliğinden gerçekleşmektedir.

Özel bir tertibatla mevcut emisyon oranı düşürülür. Arıtma işlemi vakumla kaynama noktasının düşürülmesi ve yüksek ısı derecesiyle gerçekleşir.  Otomatik arıtma makinesinde, kullanım kolaylığıyla operatöre fazla iş düşmez . Ayrıca ekstra koruyucu kategorileri 1/2 oranında Atex’ e  göre hazırlanmıştır.


Arıtma Kapasitesi*:

ROTOMAX 15                               » 45-90 litre/ saat

Baskı Sonrası Arıtma Makinası / Renzmann Rotamax 15, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu