İlan No: #00120337
Kategori: Beton Silindir Finişer
Marka: Gomaco
Model Tipi: C 650
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Amerika
Teslim Durumu: 7 Gün
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Sarıyer / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Teminatlı Satış Olur, Leasing'e Uygun, Peşin
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Göker İş Makinaları

Sarıyer / İstanbul / Türkiye


Beton Silindir Finişeri - C 650

Gomaco C 650 Beton Silindir Finişeri

İş-Kanıtlanmış Silindir İşlemci

GOMACO'nun silindir bitirenler çok yönlülüğü ile tasarlanmıştır. Onlar işletmek ve tüm beton bitirme ihtiyaçlarına zaman ve işgücü maliyetlerini kurtarmak için kolaydır.

Onlar ile iş kanıtlanmış silindir tamamlayamazsa çoklu uygulama yeteneği için:

 • Sokaklar
 • Karayolları
 • Yapı levhalar
 • Otoparklar
 • Havaalanı önlükler
 • Tenis kortları
 • Ve hemen hemen her beton levha

Pin-bağlantılı bölümler kesin iş ihtiyaçlarına uygun hızlı kurulum süresi ve çok yönlülük sağlar. C-650 kare genişliği 56 ft (7,32 m). (17.07 m). 24 ft ve bitirme genişliği 19 ft uzaklıktadır. 51 ft (5,79 m). (15.54 m).

 

 

Düz Slab Terbiye

Proje cadde veya havaalanı kaplama, otoparklar, bina döşeme, tenis kortları ya da düz levha hemen hemen her tür için ararsa, GOMACO C-650 idealdir.

Konsolide ve Cilası

C-650 silindir sonlandırıcı bitirme konseptinde bir konsolidasyon pas içermektedir. Bu ek sıkıştırma sağlar ve en rijit mühendislik muayene karşılamak atmalara ve boşlukları ortadan kaldırır.

Perdah Zaman

C-650 Eğer kütük bittikten kısa bir süre sonra malaların ile levha almak için mürettebat sağlayan, düşük çökme beton bina döşeme dökmek için izin verir. Yarısı için Perdah zaman kesecek bırakılır bitirmek.

Formlar Koşu

Sonlandırıcı sokakları parke veya döşeme bina için formlar üzerinde çalıştırabilirsiniz. Koylarda yapı döşeme dökerken, dışarıda koylar formları döküp olabilir. Iç körfez dışında koylar hakkında bir kare ray döşeme arasındaki dökülerek dökülebilir. Aynı prensip slipformed kaldırıma ve oluk ile kaldırım sokakta kullanılır.Bordür ve oluk birinci caddenin her iki tarafına yerleştirilir açtı edilecek. Sokak sonra oluklarda veya neopren tekerlekler üzerine yerleştirilmiş bir ray üzerinde çalışan tarafından bordürler arasındaki kaplıdır. Bu şekilde asfaltlama. 6'da yaprakları (152 mm) veya caddenin her iki kenarında handfinishing az.

Transportability
İsteğe bağlı ulaşım aksların ve çekme dil C-650 iş yerinde çekili izin. Over-the-road seyahat için, bir flatbed yüklenebilir veya bölümlerde yüklenen ve şantiyenin tam genişliğine toplandı.

Sen fazla C-650 ile Yapabilirsiniz

C-650 benzersiz durumlar işlemek için aşağıdaki ile donatılmış olabilir:

 • Pivot nokta işlemleri: Atık işleme tesisleri 360 derecelik bir beton kaplama gerektiren kolayca C-650 ile yapılabilir.
 • Vib-O-Pac: Bu kolaylığı ile düşük çökme ve yüksek yoğunluklu bindirmeleri işler.
 • Çarpık taşıyıcı: Üst taşıyıcının üzerine bir 360 derecelik pikap Performansın maksimum çarpıklaşması levhanın merkezine bitirme silindir paralel tutmak için izin verir.
 • Patentli üç nokta terbiye sistemi: burgu silindir birleştirir ve somut ve şamandıra tava mühürler ve dokular yüzey bitirir, beton seviyeye hizmet vermektedir. 10. (254 mm) çapında burgu, silindir ile aynı çapa kullanarak perdahlama silindiri için uygun seviyelendirme ve sınıf hazırlanmasını sağlar. Burgu sert bir daha ömrü boyunca karşı karşıya. Yükselterek veya ön yükseklik kriko düşürerek-go-burgu / silindir yüksekliği ayarlanabilir. Üç nokta terbiye yöntemi son adım olarak 25 olduğunu. Silindir ve mühürler ve dokuları yüzey izler. (559 mm) GOMACO şamandıra tavada 22 ile (635 mm). Ayarlanabilir, çift,. (254 mm) çapında silindir ve burgular ve çift şamandıra tavalarda 10 mevcuttur.
 • Pan-tipi vibratör: Bu lateks kaplaması uygulamalar için ya da sokak çalışmaları için yüzgeci çıkıntılı kullanılır.
 • Döner stinger vibratör: GOMACO döner stinger vibratör eki otomatik her geçişte sonunda 180 derece döner. Bu eksantrik daima firar ve geçişin sonuna titreşim sağlar ile malzeme ile çekerek vibratör tutar.Açılı vibratör maksimum derinlik konsolidasyonu sağlar. Bu tek vibratör sistemi çift vibratör sisteminin gider ve çift hidrolik ihtiyacını ortadan kaldırır.

 

Job-Proven Cylinder Finisher

GOMACO's cylinder finishers are designed with versatility. They are easy to operate and save time and labor costs on all your concrete finishing needs.

They are job-proven cylinder finishers with multi-application capability for:

 • Streets
 • Highways
 • Building slabs
 • Parking lots
 • Airport aprons
 • Tennis courts
 • And almost any concrete slab

 

Pin-connected sections provide fast setup time and versatility to fit exact job requirements. The C-650's frame width is from 24 ft. (7.32 m) to 56 ft. (17.07 m) and the finishing width is from 19 ft. (5.79 m) to 51 ft. (15.54 m).

Beton Silindir Finişeri - C 650 , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!