İlan No: #00098864
Kategori: Biçerdöver
Marka: New Holland
Model Tipi: TC 5070
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 14.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Acıpayam / Denizli / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Demo Firma

Fatih / İstanbul / Türkiye


Biçerdöver 207 Hp

Etkin ve Güçlü Harmanlama

Ürün Harmanlama sisteminin tüm bileşenleri, ağır hizmet tipi olup yüksek bir harmanlama kapasitesi ortaya koyar.  Harmanlama işlemi 111º ' lik batör-kontrbatör sarma açısı ile kusursuz şekilde tamamlanır 


Batör devri elektriksel olarak kumanda düğmesinden kolaylıkla ayarlanabilir.İsteğe Bağlı Sap Kıyıcı

Her türlü ürünün sapı istenildiği anda kıyılabilir. Sap kıyıcı istenilen anda devreye alınır istenildiği anda devreden çıkartılabilir.

 

Üstün temizleme performansı

Temizleme fanı devri, kabin içinden tek bir kumanda ile ayarlanır ve dijital bilgi ekranından ayarlanan değer okunabilir. güçlü fanın yarattığı hava akışı ile en eğır ürünler bile kolaylıkla temizlenir.

 

Dane Deposu ve Boşaltma

Yüksek kapasiteli dane deposu, konumu ve şekli açısından ideal ağırlık dağılımını sağlayarak, her koşulda uygun çekiş ve hassas dümenleme olanağını sağlayarak makine performansını maksimize eder. Sıralı boşaltma sistemi ve helezon, her konumda çalıabilir ve saniyede 72 litrelik yüksek boşaltma hızı ile, 6000 litrelik dane deposunu boşaltma işlemi son derece hızlı gerçekleştirilir.

 

Kabin

Yenilenen TC serisi biçerdöverlerde en kapsamlı değişim biçerdöverin kabinin de gerçekleşmiştir. Geniş, klimalı kabin operatöre konforlu bir çalışma ortamı sağlar. 6 farklı konumda ayarlanabilen dümenleme kolonu, en ideal çalışma konforu sağlayacak şekilde 30º haraket edebilir. Hidrolik direksiyon, son derece kolay ve rahat dümenleme olanağı tanır. Çok çeşitli ayar imkanları olan operatör koltuğu ile en ideal çalışma pozisyonu kolaylıkla ayarlanır. TC 5070 modelinde ikinci koltuk standart olarak sunulmaktadır.

 

Bombeli ön cam, 191 derecelik bir görüş açısı sağlar ve ışık yansımalarını önler. Tablanın rahat izlenebilmesi için kabin platformunun ön kısmı eğimlidir. Ayrıca geniş arka pencere ile dane deposunu içini görmek son derece kolaydır.Kumanda Panosu ve Gösterge Grubu

TC 5070 modelinde tamamen yenilenmiş kumanda konsolu bir çok fonksiyonu üzerinde barındıran daha ergonomik ve kullanışlı yapıya kavuşmuş, kumanda araçlarının takibi ve konrtolü kolaylaşmıştır.

Bütün kumandalar, ve ikaz sistemleri, operatörün rahatlıkla ulaşabileceği şekilde konumlandırılmıştır. Batör ve fan devri, ilerleme hızı ve yatay dolap ayarı vb. bütün biçerdöver fonksiyonları, emniyet ve uyarı sistemleri, bu kumanda panosunda yer alır. Ayrıca, ek kumandalar ile sap kıyıcı, temizleme sistemi, motor ve hidrostatik sistemlerin emniyet donanımları kontrol edilir. Otomatik tabla yükseklik ayarına ait kumanda modülü, ana konsolun üzerinde yer alır. Şaft devir göstergeleri ve sarsak uyarı sistemi ile hasat işlemi kesintisiz olarak izlenir.
 

Performans Monitörü ve Dijital Gösterge Paneli

 

Performans monitörü ve dijital bilgi ekranı kumanda konsoluna entegredir, dijital bilgi ekranının altına dizilmiş düğmeler yardımıyla biçerdöver çalışma verilerini görebilir kalibrasyon işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.


 

Elektro Hidrolik Kavramalar

Konsol üzerinde bulunan düğmeler yardımı ile, Tabla, Harmanlama, ve Boşaltma kavramaları elektro hidrolik olarak kumanda edilebilmektedir

Çok İşlevli Kumanda Kolu

Operatörün sağ tarafında yer alan Çok işlevli kumanda kolu ile, makinenin ilerleme hızı, tablanın indirilip kaldırılması, dolap hızı, dolap yükseklik ayarı, kusturma gibi bütün tabla operasyonları gerçekleştirilir.

 

 

 

Biçerdöver 207 Hp , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!