İlan No: #00089182
Kategori: Halı Yıkama Makinası
Marka: Cleanvac
Model Tipi: BRS 260
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Ümraniye / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Kredi Kartına Taksit
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Aytaç Duran

Ümraniye / İstanbul / Türkiye


Bilgisayarlı Halı Yıkama Makinesi

 

Bilgisayarlı Halı Yıkama Makinesi BRS 260 Bilgileri

ÇALIŞMA PRENSİBİ:

Yıkanacak olan halı yıkama platformuna yerleştiriliyor.Halı yerleştirildikten sonra kumanda panosundan halının ne kadar süre deterjanla yıkanacağı kaç dakika fırçalama yapacağı ne kadar durulama yapacağı girilerek start düğmesine basılır daha sora iş bitene kadar beklenir.(bu yıkama yapılırken de daha önceden yıkanmış halının sıkma makinesinde sıkılıp asılması için elemana zaman kazandırılmış oluyor).

MAKİNAMIZIN AVANTAJLARI:

 • Üç fırça sayesinde yaklaşık üç kişilik eleman tasarrufu sağlar.
 • Deterjan ve su püskürtme sistemi otomatik olduğu için çok tasarruflu tüketime sebep olur.
 • Fırçalama sistemi otomatik kontrollü olduğu için atlama yapmaz her tarafın eşit şekilde fırçalanmasını sağlar.
 • Kumanda panosundaki düğmeler sayesin de lekeli özel yerlere gelindiğinde özel olarak daha fazla çalıştırma imkanı sağlar.

Bilgisayarlı Halı Yıkama Makinası BRS 260 teknik özellikleri

Teknik özellikler
 • Fırçalama Ünitesi (Adet) : 3
 • Fırça Çapı (Cm.) : 42
 • Fırça Motor Devri (dev/dk) : 1.400
 • Fırça Devri (dev/dk) : 160
 • Fırça Motor Gücü (kw) : 2,2
 • Fırça Motor Güç Aktarım Şekli :Şanzumanlı
 • Fırça Motor Voltaj (Volt-Hz) : 380-50
 • Toplam Güç (kw.) : 8,5
 • Tezgah Genişliği :2600 *Tezgah Uzunluğu : 3770
 • Otomatik halı yıkama Kapasitesi (m2/saat) (min./max) : 72-117
 • Teslim Süresi : 3 Hafta
 • Yerinde Kurulum-Teknik ve bilgisayar eğitimi

Bilgisayarlı Halı Yıkama Makinası BRS 260 Kullanma Kılavuzu

Genel Bilgiler

Temizlik makinaları sektöründeki 20 yıllık tecrübemiz ile ürettigimiz tam otomatik halı yıkama makinası. Halı yıkama işletmeleri için otomatik halı yıkama makinası. Yeni tasarladığımız otomatik halı yıkama makinası ile aynı anda üç tane halı yanyana yıkanabilmektedir.
 

 • bilgisayarlı kullanım sayesinde minumum işçilik maliyeti
 • yatay fırçalama ile halı temizlemede mükemmel sonuç
 • alan tasarrufu sağlayan yere kurulabilen sistem
 • su,kimyasal ve işçilikten tasarruf
 • halının kirlilik durumuna göre ayarlanabilir yıkama süresi
 • ayarlanabilir su ve deterjan kontrolu
 • Otomatik halı yıkama makinasını tek elemanla kullanım olasılığı
 • fırçalamada şanjumanlı fırça motor sistemi
 • e tercihe gore 3 veya 4 fırçalı modeller
 • ayarlanabilir halıya baskı kuvveti

 

BRS 260 MODELİ İÇİN

Otomatik halı yıkama makinası bilgisayar kontrollü, programlanabilir tam otomatik halı yıkama makinesi .Otomatik halı yıkama makinası Tübitak işbirliği ile geliştirilmiş halı yıkamada son teknoloji ürünüdür. Otomatik halı yıkama makinesi bilgisayar ile programlanabilme sayesinde deterjanı, suyu ve elektriği en verimli şekilde kullanarak 6 m2 halıyı yaklaşık 50 Ykr gibi rekabetçi maliyete yıkayabilmektedir. 

Otomatik halı yıkama makinası  halı yıkama işlemi elemanın halı veya halıları halı yıkama platformuna yerleştirip makinenin start düğmesine basarak işlemi başlatmaktadır. Ortalama 4 - 5 dakika içerisinde işlem sonlanmaktadır. Halı yıkamada bulunan personel yıkama sırasında diğer işlemlerini de yapabilmektedir. Örneğin; Halı sıkma, kurutma, paketleme işlerini gerçekleştirebilmektedir.Otomatik halı yıkama makinası  saatte 6.9 kw ortalama elektrik tüketmektedir. Bu süre içerisinde 100m2 halı yıkayabilmektedir.

 

Otomatik halı yıkama makinası nın ortalama olarak su tüketimi ise 300 - 500 litre arasında değişmektedir.Otomatik halı yıkama makinası deterjan ve su tüketimi için makine de mevcut bir program seçebileceğiniz gibi kendiniz kullanmak istediğiniz  miktara göre bu programlamayı yapabilirsiniz. Tercihleriniz hafızaya alınır ve istediğiniz miktarda da su ve deterjan tüketimi imkanı sağlanmaktadır. Otomatik halı yıkama makinası 3 veya 4  adet fırça halının üzerinde etkin bir baskı kurarak hem enine hem de boyuna aynı anda hareket ederek dakika da her 3 fırçada ayrı ayrı dakikada 170 (defa) devir dönerek halıları enine ve boyuna etkin bir şekilde çapraz şekilde ovalamaktadır. 

Otomatik halı yıkama makinası aynı şekilde geri dönüşte de bu ovalama işlemi ters şekilde devam ederek her yönden fırçalanması sağlanmaktadır. Bu işlemleri sırasını aksatmadan eksiksiz olarak binlerce kez tekrarlama özelliğine sahiptir. Otomatik halı yıkama makinası 1 Sefer fırçalamayla çıkmayacak ağır kirler 3.cü veya daha fazla fırçalamalarda ve bu süre içerisinde kimyasal ve suyun etkisiyle rahatlıkla temizlenebilmektedir. 

Otomatik halı yıkama makinası meyilli zemine kurulan makine fırçalamayla tam olarak çıkmayan hav, tüy ve saçları sürükleyerek halıdan uzaklaştırıldığından halı yıkandıktan sonra gel beri (tırmık) ile çekilmesine de gerek yoktur.

 

GARANTİ ŞARTLARI


1. Garanti süresi malın teslim süresinden itibaren 2 (iki) yıldır.
2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır
3. Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir günü en fazla 30 iş günüdür.Bu süre malın servis istasyonuna servis istasyonunun olmaması durumunda ,malın satıcısı,bayii,acentası,temsilciliği,ithalatcısı veya imalatçısından birisine bildirim tarihinde başlar. 
4. Malın arızası 15 iş günü içinde giderilmemesi halinde imalatçı,,üretici veya ithalatcı malın tamiri tamamlanıncaya kadar benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına sunmak zorundadır. 
5. Malın garanti süresi içinde gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde,işçilik masrafı,değiştirilen parça bedeli yada başka bir ad altında hiçbir ücret taleb edilmeksizin tamiri yapılacaktır. 
6. Tüketici onarım hakkını kullanmasına rağmen, -Malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydı ile bir yıl içinde aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla olması unsurlarının yanısıra bu arızaların maldan yararlanmamanın süreklilik kazanması, -Tamir için gereken azami sürenin aşılması, -Firmanın servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırası ile satıcısı,bayii, acentası,temsilcisi,ithalatcısı veya imalatcısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün bulunmamasının belirlenmesi durumunda tüketici, -Malın ücretsiz olarak değiştirilmesini bedel iadesini veya alış oranında indirimi talep edebilir. 
7. Malın kullanma klavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından Kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. 
8. Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğüne başvurulabilir. Bu garanti belgesinin kullanılmasına 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve bu Kanuna dayanılarak yürürlüğe konulan Garanti Belgesi Uygulama esaslarına dair tebliğ uyarınca T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı İl Müdürlüğü tarafından izin verilmiştir.

 

EMNİYET KURALLARI

-Makineyi hava sirkülasyonu olan düz bir zemine yerleştiriniz.

-Makinenin fişini ehliyetli elektrikçiye bağlatınız ve uygun elektrik akımı gelmesini sağlayınız.

-Makineye elektrik verirken toprak hattı kablo, fiş  ve priz kullanınız.Makinenin elektriğini mutlaka topraklayınız.

-Makineyi çalıştırmadan önce besleme suyunun gelip gelmediğini kontrol ediniz.

-Koruyucu eldiven ve elbise giymeden makineyi kullanmayınız.

-Çoçukların ve acemi kişilerin kesinlikle makineyi kullanmasına izin vermeyiniz.

-Makinenizi su olmadığı zaman çalıştırmayınız.Suyun olmaması pompanın içindeki ekipmanlara zarar  verebilir.

 

Bilgisayarlı Halı Yıkama Makinesi, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!