Brülörlü Ütü Buhar Jeneratörü Bağcılar İstanbul kategorisinde 3 adet ürün

Dikey Buhar Jeneratörü / Alba D03

Satılık Sıfır ( Yeni ) 2017 Model

. . .

 Dikey Buhar Jeneratörü / ALBA  D03Az yer kaplar, yüksek güçte buhar üretir. Ekonomizatör ile kaliteli buhar üretir. Patlama tehlikesi yoktur. Sürekli buhar sağlayan eşsiz ve ekonomik bir üreteçtir. Anında buhar sağlar. LPG, Doğalgaz ve Motorin yakıt cinsleri kullanılabilir.

Alba Dikey Buhar Jeneratörü D04

Satılık Sıfır ( Yeni ) 2017 Model

. . .

Dikey Buhar Jeneratörü / ALBA  D03 Az yer kaplar, yüksek güçte buhar üretir. Ekonomizatör ile kaliteli buhar üretir. Patlama tehlikesi yoktur. Sürekli buhar sağlayan eşsiz ve ekonomik bir üreteçtir. Anında buhar sağlar. LPG, Doğalgaz ve Motorin yakıt cinsleri kullanılabilir.

Yatay Buhar Jeneratörü

Satılık Sıfır ( Yeni ) 2017 Model

. . .

 Yatay Buhar Jeneratörü / ALBA  D05 Az yer kaplar, yüksek güçte bir  buhar üreten jeneratördür. Ekonomizatör ile kaliteli buhar üretir. Patlama tehlikesi yoktur. Sürekli buhar sağlayan eşsiz ve ekonomik bir üreteçtir. Anında buhar sağlar. LPG, Doğalgaz ve Motorin yakıt cinsleri kullanılabilir. Devamını Gör>>

Brülörlü Ütü Buhar Jeneratörü Firmaları Tümü

Kategoride En Çok Bakılan Ürünler

Bağcılar İstanbul Brülörlü Ütü Buhar Jeneratörü Satılık Kiralık Ürünler, Satıcı Fırmalar, Marka ve Model Tipleri, detaylı özelliklerini bulabilirsiniz.