İlan No: #00078900
Kategori: Buharlı Oto Yıkama Makinası
Marka: JBS
Model Tipi: JB0-01
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Konak / İzmir / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Buharlı Oto Yıkama Makinesi 5 Bar / Jbs Jbo-01

 

BUHAR BASINCI 5 Bar.
BUHAR SICAKLIĞI 110-120 Derece.
TANK KAPASİTESİ 7 Litre.
ISINMA SÜRESİ 15 Dakika.
ELEKTRİK 380-220 Volt.
TABANCA 1 Adet
Buharlı oto yıkama makineleriin , dört ayrı modeli vardır. JBO 7 bar buhar makinası,araç-
Ların iç ve dış temizliğinde kullanılır.Buhar makinesi araçların detaylı iç temizliğinde ,torpido,
Göğüslük,kapı lastikleri,klima ,döşeme temizliğinde kullanılmaktadır.Kısacası suyun ve bezin giremediği tüm araç içinde yüksek performans gösterir.Yoğunlaşmış kirleri,çıkmayan tutkal,sakız ve yağların buharın gücüyle çözülür.JB0 7 bar buhar makinası,araçların dış yüzeylerinin temizliğinde etkili bir yöntemdir.Mikro fiber bezlerin yardımıyla araçların dış temizliğinde fırça sünger ve kimyasal maddelerin kullanılmasına gerek yoktur.Araç buharla temizlendikten sonra boya üzerinde yoğun parlaklık oluşur.Boyanın üzerinde oluşan kimyasal artık kalıntılarının çözülmesine yardımcı olur.Araç buharlı temizlikten sonra 3-4 gün toz tutmaz.Jantların temizliğinde mükemmel sonuçler ortaya çıkar.JBO temizlik şirketlerininde tercih ettiği üründür.Ev temizliklerinde ,klima ,fırın,aspratör temizliğinde çözülmeyen kir ve yağları yok eder.Boya artıklarını çok kolay çözülür.Teknolojinin en yeni ürünlerindendir.
JBO-01 5 bar buhar makinesi araçların sadece iç aksamlarında kullanılmak üzere üretilmiştir. detaylı iç temizliğinde ,torpido,Göğüslük,kapı lastikleri,klima ,döşeme temizliğinde kullanılmaktadır.
JBO-02 10 bar buhar makinesi elektrikli olup araçların dış yıkamada kullanılmaktadır. Mikro fiber bezlerin yardımıyla araçların dış temizliğinde fırça sünger ve kimyasal maddelerin kullanılmasına gerek yoktur.Araç buharla temizlendikten sonra boya üzerinde yoğun parlaklık oluşur.Boyanın üzerinde oluşan kimyasal artık kalıntılarının çözülmesine yardımcı olur.Araç buharlı temizlikten sonra 3-4 gün toz tutmaz.Jantların temizliğinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkar.
JBO-03 10 bar buhar makinesi dizel olup araçların dış yıkamada kullanılmaktadır. Mikro fiber bezlerin yardımıyla araçların dış temizliğinde fırça sünger ve kimyasal maddelerin kullanılmasına gerek yoktur.Araç buharla temizlendikten sonra boya üzerinde yoğun parlaklık oluşur.Boyanın üzerinde oluşan kimyasal artık kalıntılarının çözülmesine yardımcı olur.Araç buharlı temizlikten sonra 3-4 gün toz tutmaz.Jantların temizliğinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkar.

Buharlı Oto Yıkama Makinesi 5 Bar / Jbs Jbo-01, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!