Conmach Makine - Kimdir

İnşaat Makineleri, Beton Briket Makinesi, Beton Boru Makinesi, Mobil Beton Santrali, Sabit Beton Santrali, Beton Mikseri İmalatı ve Satışı

Conmach Makine Hakkında

Conmach, müşterilerinin inşaat makineleri ile ilgili yoğun taleplerini karşılamak üzere İstanbul'da kurulmuştur. Firmamızın amacı, en iyi kaliteli ürün ve hizmeti uygun fiyatlar ile müşterisine sunmaktır. Bu ürünler arasında; beton briket makinası, beton parke makinası, beton boru makinası, beton taban makinası, beton baca makinası, sabit tip beton santralı, kompakt tip beton santralı ve mobil tip beton santralı yer almaktadır.

Conmach, Beton Briket Makinesi, Beton Boru Makinesi, Mobil Beton Santrali, Sabit Beton Santrali, Beton Mikseri İmalatı ve Satışı yapmaktadır.

Conmach, müşterilerin taleplerine göre özel tasarımlar ve üretimler sağlayabilmektedir. Ayrıca, beton briket makinası, beton parke makinası, beton boru makinası, beton taban makinası, beton baca makinası, sabit tip beton santralı, kompakt tip beton santralı ve mobil tip beton santralının montajı ve kurulumu Conmach'ınkonusunda deneyimli ve bilgili teknisyen ve mühendislerince gerçekleştirilmektedir.

Satış sonrası hizmetin kalitesi ve çabukluğu Conmachiçin olmazsa olmaz bir şarttır. Bu amaçla, satış sonrası destek için özel bir departman mevcut olup, bu departman müşterilere 7x24 kesintisiz destek sağlamaktadır.

Beton briket makinası, beton parke makinası, beton boru makinası, beton taban makinası, beton baca makinası, sabit tip beton santralı, kompakt tip beton santralı ve mobil tip beton santralı Conmach’ın bünyesinde imalatını yapmakta olduğu başlıca ürünler olup müşterinin istediği saatlik üretim kapasitesine göre farklılık göstermektedir.