İlan No: #00135688
Kategori: Çöp Sasörü
Marka: Uğurlu Değirmen
Model Tipi: DB 1003
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 26.05.2015
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Selçuklu / Konya / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Leasing'e Uygun, Çekle Şatış, Peşin, Kredi Kartı
8.807 USD
Hızlı 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Murat Azyoksul

Selçuklu / Konya / Türkiye


Çöp Sasörü 150 X 200 ( 15-25 Ton / Saat )

Uğurlu Değirmen ÇÖP SASÖRÜ 150 X 200 ( 15-25 ton / saat )

 

 Makinenin kapasitesi, ürün cinsi, ürün özgül ağırlığı ürün kirliliği, hangi oranda temizleme sağlanacağı ve ürünün rutubetine bağlı olarak değişmektedir, bu kapasite belirtilen ürün ve ürünün normal şartları dikkate alınarak verilmişti

Özellikle tahılların öğütülmeden önce ve diğer granül ürünlerin kaba ve ince atıklarından ayrıştırılması için tane iriliğine göre elenmesi prensibi ile calişmaktadır.

Kapasite, temizleme verimi farklı iki ayrı kullanım yerine göre belirlenmektedir; depolama öncesi ön temizleme daha büyük delikli elekler içermekte ve kaba temizlik yaparak yüksek kapasite sağlamaktadır, öğütme öncesi etkin temizleme ise diğerine göre daha küçük delikli eleklerle yüksek verimli temizleme ile daha düşük kapasite ile çalışma olanağı vermektedir.

Makine üç ana kısımdan oluşmaktadır:

Bunlar sabit kısım “şasi” vibrasyon takozlarına yataklık etmekte, güçlü bir yapıya sahip ve şasi profilleri zor ulaşılan bölgelerde de minimum toz tutacak formda üretilerek, maksimum hijyen ve temizlik sağlanmıştır.

Hareketli kısım “gövde” eleklere ve vibromotorlara yataklık etmekte, 4 adet kaucuk takoz üzerinde titreşimle elemenin gerçeklestiği, iki adet elek gözleme camı bulunmakta, ürün ve atık çıkış ağızları özel olmayan iyi kalite düz formda kolay temin edilebilecek kaucuk perdelerle kapatılmıştır.

Besleme kısmı; ürünün elek üzerine düzgün ve eşit dağılımını sağlayan bölüm.

Makine, üst üste dizilmiş iki elek grubundan oluşmaktadır; üst elekler ürünü alta geçiren, kaba atığı üstten dışarı atacak delik ölçülerine, alt elek ürünü üstten dışarı atacak ince atığı alta geçirecek delik ölçülerine haizdir.

Elekler, bölmelere ayrılmış elek kasaları içerisine konulan kauçuk topların zıplayarak gözenekleri açması yöntemi ile temizlenmektedir.

Eleklerin sökülmesi ve takılması pratik bir uygulama sağlayan, elek kapaklarının sıkıştırılması ile kendisini otomatik olarak sıkıştıran ve minimum cıvata açma sıkma işlemi gerektiren Alapala Patenti olan bir mekanizma ile yapılmaktadır.

Vibro motorlar, bina alanında ve geçişlerde yer kaplamaması amacıyla makinenin altına güçlü bir yapıyla açısı ayarlanabilir bir şekilde monte edilmiştir

Çöp Sasörü 150 X 200 ( 15-25 Ton / Saat ) , Sıfır ( Yeni ) Satılık 8.807 TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!