Çözüm İstif - Kimdir

İstif Makineleri , Forklift , Elektrikli Forklift , Dizel Forklift ,Reach truck Pazarlaması ve Satışı

Çözüm İstif Makinaları Servis Sanayi

Firmamız 2010 Yılının Ağustos Ayında Bursa’da Tek Ortaklı Olarak Okan Hallemoğlu Tarafından Kurulmuştur.

Bursa Merkezli Olarak, G.Marmara Bölgesinde Her Çeşit İstif Makineleri Kullanan Sanayi Kuruluşlarına Ve Ticarethanelere Güvenilir , Tam Zamanında , Kaliteli Ve Makul Fiyatlarla Hizmet Vermektedir.

Firmamız Emin ve İstikrarlı Büyüme Prensibi Doğrultusunda 100% Müşteri Memnuniyetini Arzulamaktadır.

Markaları Olan Çözüm İstif Makinaları Servis Sanayi Forklift ve Depo Ekipmanı Satış ve Kiralamasında Uzmanlaşmıştır ve Takribi Olarak 350’nin Üzerinde Makineyi Yeni Sahiplerine Teslim Etmiştir.

Ayrıca Geniş Bir İstifleme Makinesi ve Forklift Parkuruna Sahip Olarak Yılda Ortalama 160 Civarında Adetlerle Günlük, Haftalık, Aylık Periyotlarla 5 Ton Kapasiteye Kadar Akülü ve Dizel İstifleme Makinesini ve Forklifti Hizmete Sunmaktadır.

Zaman İçinde Temsil Ettiği ve Satışını Tamamladığı Teslim Edilen Forklift Markaları. Ceylıft, Komatsu, Toyota, Tcm, Daeowoo, Baolı, İlift, Fedaral Power, Pegasolift ve Clark Tır. Halen Ceylıft Markasının Bölge Satış ve Servis Yetkili Bayiliğini Yürütmektedir.

Servis Ağımız İse 2014 Ten Beri Satış Sonrası Hizmetlerin Verilebilmesi Amacıyla Devralınmış Olup Bünyesinde Bulunan Kiralık Forklift ve Depo Ekipmanı İstifleme Makinelerinin ve Müşterinin Öz Mal Makinelerinin Servis İhtiyaçları İçin Çözüm Olmak Adına Oluşturulmuştur.

(Servisi ve Yedek Parça Hizmeti Sunulan Toplam Makine Sayısı 100 Adete Yaklaşmıştır.) Atölyemizde Dizel ve Benzinli Forklift Motorları İçin Forklift Ağır Motor Revizyonları, Forklift Şanzıman Revizyonları, Fren Revizyonları Yapılmakta Olup ve Forklift Hidrolik Sistem Arızalarına Çözüm Getiren Alanında Uzman Kadrolarla Siz Değerli Müşterilerimizin Makinelerini Kuşaklar Boyunca Kullanılabilir ve Sağlam Tutma Azmindedir.

Ayrıca Forklift Kabini Kaporta Tadilatları ve Forklift Cam Kesme ve Montajı, Forklift, Depo Ekipmanı ve İstif Makineleri İçin Traksiyoner Akü Servisi Olarak Da Hizmetler Sunmaktadır.

Firmamız Bünyesinde ‘Operasyonel Kiralama’ Hizmetine Dahil Olarak Çeşitli Tonaj ve Ebatlarda 16 Adet Forklift ve Depo Ekipmanı Bulunmaktadır.

Firma Kurucusu Ve Sahibi Olarak Okan Hallemoğlu İse Özel Sektörde (Perakende – İş Makineleri Ve Endüstriyel Ürünler Ve Yedek Parça Satış ) Çeşitli Satış Pazarlama Ve Bölge Müdürlüğü Pozisyonlarında Çalışmış Olup Sondan Başa Doğru Sırasıyla Tvh Yedekparça A.Ş. – Temsa İş Makineleri San. Tic. A.Ş.- Metro Grossmarket – Brıtısh Amerıcan Tobacco – Thy – Korteks Mensucat – Denizbank- Msc Gemi Acenteliği- Arkas Holding Gibi Uluslararası Küresel Firmaların Çeşitli Satış Pazarlama Ve Satış Operasyon Pozisyonlarında Görev Almıştır.

Aldığı Satış Hedeflerini Her Yıl En Az 100% ve Çoğu Zaman Üstünde Oranlarla Tutturmuştur.

Bayi Yöneticiliği ve Pazarlama Tecrübelerini Kurduğu Firmasına Da Aktaran Okan Hallemoğlu Evli Ve 1 Çocuk Babasıdır.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümünden 2001 Yılında, Darüşşafaka Lisesi’nden İse 1995 Yılında Mezun Olmuştur. İleri Derecede İngilizce Bilmektedir.