İlan No: #00099121
Kategori: Kalıp Pozlandırma Makinası
Marka: Kodak
Model Tipi: TRENDSETTER 800 IV
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 698 51 00
  • +90 212 698 52 40

Yetkili: Dereli Grafik

Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye


Ctp Kalıp Pozlandırma Makinası / Kodak Trendsetter 800 Iv

Ürün Bilgisi:

70x100 Kodak CTP Kalıp Pozlandırıcı:

Etkinlik, Verimlilik ve Güvenirlilik

Kodak’ın Trendsetter 800 IV (Tiger) CtP sistemi, her matbaa işletmesine büyük etkinlik, kullanım kolaylığı, yüksek resim kalitesi ve ileri derecede verimlilik sunmaktadır. Sürekli yapılan yapısal çalışmalar sonucunda Kodak firmasının 70x100 ebadındaki CTP kalıp pozlandırıcısının gösterdiği yüksek performans ve verimli üretimiyle son teknoloji ürünü olduğunu fazlasıyla sergilemektedir. Yüksek hızlı Kodak Squarespot sistemli pozlandırma teknolojilerindeki her Kodak CTP kalıp pozlandırıcısı, dayanıklı bir yatırımdır. En yüksek kalite ve güvenilirliğinin yanında, birçok sayıdaki çıkış seçeneğine bağlanabilmektedir.

Trendsetter 800 IV (Tiger) CtP Kalıp Pozlandırıcı: Çok yönlülük, kalite ve istikrar

Kompakt yapılı ve güvenilir model Kodak Trendsetter 800 IV (Tiger) CtP kalıp pozlandırıcı ailesi, otomatik işleme, dayanıklılık, basit teknik bakım ve olağanüstü pozlandırma kalitesi sunmaktadır. Standard termal kalıpların pozlandırılmasının yanında Trendsetter 800 IV (Tiger) CtP kalıp pozlandırıcı, işlemsiz kalıpları (Thermal Direct) ve termal filmi de pozlandırabilmektedir. Bunun dışında üretim sürecinde saatte 40 kalıp pozlandırabilen CTP makineleri bulunmaktadır.

Continuous Load (sürekli besleme) seçeneği, sürekli bir baskı formu oluşumuna imkan tanıyarak üretimde artış kaydedilmektedir. Bir kalıbın pozlandırılması esnasında, derhal  ikinci bir kalıp otomatik yükleme ve boşaltma pozisyonuna gelmektedir. Maksimum etkinlik opsiyonel bir Autoloader (yaklaşık 50 kalıba kadar) ile mümkün olurken uzun süre elemansız üretim garantilenmektedir. Böylece, CTP kalıp pozlandırıcısının üretimdeki verimliliği ilave olarak yükseltilmiş olunur.

Kolay kurulum olanağıyla düşük maliyetli kalite

Kodak Trendsetter 800 IV (Tiger) CtP kalıp pozlandırıcı, piyasadaki başarısını yüksek üretkenlik ve güvenirlilikle taçlandırmaktadır. Geliştirilebilir yapısından dolayı sisteme, güncel iş taleplerinizi karşılayabilecek ilaveler yapılabilir. 

Trendsetter 800 IV (Tiger) CtP Kalıp Pozlandırıcı: Squarespot pozlandırma teknolojisi

Kodak Trendsetter 800 IV (Tiger) CtP kalıp pozlandırıcısı, Squarespot teknolojisinden faydalanarak keskin ve sürekli aynı kalitede baskı sonucunu garanti eder

Squarespot teknolojisi ve Kodak Staccato tramlama ile 10 veya 20 µm(mikron) büyülüğündeki noktalar sizlere gerçek fotoğraf kalitesinde baskı imkanı sağlar. Bu ayrıcalık, işletmenize rekabet ortamında değiştirilemeyecek bir profil kazandırır.

Değişmeyen kalitede pozlandırma için ısı dengeleme sistemi

Trendsetter
800 IV (Tiger) CtP Quantum CTP kalıp pozlandırıcısından sürekli uyum (kalıpların bir kısmı başka bir Trendsetter 800 CTP makinesinde pozlandırılsa dahi) ve register doğruluğunda pozlandırma yapmasından emin olabilirsiniz. Isı dengeleyici bir sistem kalıptaki sıcaklığa bağlı olan boyut değişikliklerini otomatik düzeltmesi sonucu kesin doğrulukta üretilebilir bir pozlandırma garanti etmektedir. Diğer kalıplarla problemsiz olarak kullanılabilecek, ayrı yedek kalıplar üretilebilir.  Bununla firenin azalması, işe geçiş sürelerinin kısalması ve sizlere son derece kıymetli olan esneklik sağlanır. Ayrıca makinenin üretimindeki hassasiyet çok yüksektir. Bu yüzden iki kalıbın aynı Trendsetter Quantum sisteminde veya farklı kıtalar üzerinde bulunan sistemlerde pozlandırılmasının hiçbir önemi yoktur: Çünkü kalıplar daima değişmeyen bir kalite ve register doğruluğunda pozlandırılırlar.

Yatırımınıza esneklik kazandırın

Trendsetter CTP kalıp pozlandırıcınız işletmeniz ile paralel olarak büyüyebilir. Trendsetter 800 IV (Tiger) CtP problemsiz bir şekilde Trendsetter 800 IV (Tiger) CtP Quantum modeline dönüştürülebilir. Her iki Trendsetter 800 III modellerinde pozlandırma hızları yükseltilebilir ve Autoloader opsiyonu eklenebilmektedir. Bunun dışında Spectrum opsiyonunun eklenmesiyle mükemmel doğrulukta provaları elde etmek mümkündür.

Kodak Trendsetter 800 IV (Tiger) CtP Kalıp Pozlandırıcı

 

   Trendsetter800 IV (Tiger) CtP Kalıp Pozlandırıcı Trendsetter800 IV (Tiger) CtP Quantum CTP Kalıp Pozlandırıcı
 Teknoloji   Termal kalıp pozlandırıcı (830 nm), dış tambur sistemi
 Besleme / Boşaltma sistemi  - Sürekli Besleme (continuous load) Yarı otomatik sistem: Bir kalıp pozlanırken, hemen ikinci kalıp otomatik giriş için uygun pozisyona getirilir. 

- Otomotik yükleme (AutoLoader) Ara kağıdı olmaksızın 50 kalıba kadar otomatik kalıp besleme ve boşaltma yapabilir. 
Spektrum Tram Provaları  Opsiyon

Performans Özellikleri
Pozlandırma süresi için maksimum kalıp ebadı olan 1.030 mm kalıp genişliği baz alınmıştır.
(kalıp yüzey hassasiyetine bağlıdır)
S- hızı: 3,2 dakika
F- hızı: 2 dakika
V- hızı: 1,25 dakika
X- hızı: 1,12 dakika
Standart üretim miktarı S- hızı: 15 kalıp/ saat
F- hızı: 22 kalıp/ saat
V- hızı: 30 kalıp/ saat
X- hızı: 37 kalıp/ saat
AutoLoader/ Continuous Load ile üretim miktarı S- hızı: 16 kalıp/ saat
F- hızı: 24 kalıp/ saat
V- hızı: 34 kalıp/ saat
X- hızı: 42 kalıp/ saat
Tekrarlanabilir doğruluk ± 5 µm (toplam 10 µm) aynı sistem üzerinde pozlandırılan iki kalıp arasında (en büyük kalıp ebadında)
Kesinlik 20µm ana trama ve alt taramada
Register doğruluğu                  ±25µm resim ile kenar arasında (en büyük kalıp formatında)
Workflow bağlantısı Kodak Brisque Workflow sistemi
Kodak Prinergy Workflow sistemi
Kodak dışındaki workflow sistemlerine bağlantı

Baskı Özellikleri 
Çözünürlük 2400 dpi
Tramlama 100/cm max. tram sıklığı

Opsiyon: 25 µm Staccato tramlama
180/cm max. tram sıklığı
20 µm Staccato tramlama

Opsiyon: 10 µm Staccato tramlama
Maksimum Pozlandırma Ebatları

Tambur boyu x Tambur eni

 
824x 1.143 mm
Autoloader ile maksimum pozlandırma
Tambur boyu x Tambur eni


799x 1.118 mm

Ctp Kalıp Pozlandırma Makinası / Kodak Trendsetter 800 Iv, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!