İlan No: #00098861
Kategori: CTP Makinası
Marka: Punch Graphix
Model Tipi: UV-SETTER 1150
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bakırköy / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 465 71 31
  • +90 212 465 71 32

Yetkili: Penta Matbaa

Bakırköy / İstanbul / Türkiye


Ctp Ve Pozlama Makinesi

 

Ürün Bilgisi:

Güvenilir bir CtP çözümü mü arıyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz! basysPrint UV-Setter stabil olmanın yanında ekonomik ve kullanımı kolaydır. UV-Setter 11, 15 ve 16 serileri çok büyük ebatları(ebat sınıf 10’a kadar) pozlamak üzere tasarlanmışlardır ve billboardlar, ambalajlama, posterler ve kitaplar için kullanılabilir.

1,560 x 3,170 mm’ye kadar olan büyük veya çok büyük ebatları kullanabilen UV-Setter 11, 15 ve 16 serileri piyasadaki en geniş CtP sistemleridir. Modüler olmalarından dolayı tek veya çok kasetli olarak(SCA ve MCA) tam otomatik olarak durakma olmadan pozlama yapılmasına imkan sağlar. Sistem herkesin kendi ihtiyaçlarına göre konfigüre edilebilir, bu da ebat aralığı ve punchlama üzerinde büyük esneklik sağlar. MCA(Çoklu Kaset Otomasyon) modülü farklı kalıp ebatlarının hızlı takılıp-çıkarılması için dört farklı kaset barındırır. Sistem 320 adete kadar tekli kalıp (1,560 x 3,170 mm’ye kadar ebatlar, 0.4 mm kalınlık) veya 800 adet çiftli kalıp(8-sayfa formatinda iki kalıp, kalınlık 0.3mm) barındırabilir. MCA görev için uygun olan kalıp ebadını seçer, üstteki kağıdı çıkarır ve kalıpları pozlama ünitesine taşır. Üç noktalı hizalama ve/veya entegre punch kalıpların pozlama öncesi hızlı, güvenilir ve doğru register’a sahip müşteriye özel şekilde punch’lanmasını sağlar. Otomasyon modülleri aynı zamanda müşterinin mekanında varolan sisteme eklenip yükseltilebilir.

Otomasyon çözümleri CtP sistemlerini yüksek miktarda kalıba ihtiyaç duyan web ve tabaka baskı için ideal kılar.

UV-duyarlı kalıplarda CtP kullanılmasının 10 faydası

 

1

Tüketim malzemelerinin uygun maliyeti

 

2

Konvansiyonel baskı kalıplarının bulunabilirliği

 

3

Üreticiden bağımsız baskı kalıbı seçme şansı

 

4

Maksimum üretkenlik

 

5

Erişilmez reprodüksiyon kalitesi

 

6

Basit iş akışı (workflow) entegrasyonu

 

7

Çalışması kanıtlanmış sistemler ve baskı kalıpları

 

8

Gün ışığı altında çalışabilme

 

9

Flatbed üzerinde çalışabilme

 

10

Çoğu UV materyali pozlayabilme

   

 

 

 

DSI3- İHTİYACINIZ OLAN HIZ

Yüksek Hız için Yeni Teknoloji

UV plakaların DSI3(Digital Screen Imaging) ile artırılmış ışık pozlama hızının anahtarı violet(mor) diyotlar ile kanıtlanmış kaliteli basysPrint pozlama kafa teknolojisinin birleşimidir.

Diğer CtP sistemlerinin aksine, Punch Graphix pozlama kafasının dışında konumlandırılmış birçok diyotun ışık gücünü kullanır. Bir ışık düzenleyici optik fiberler ile DMD’ye gönderilecek olan enerjiyi toplar. Bu işlem DSI2’nin yüksek hassasiyetini 2 kata varan pozlama hızları ile birleştirir.

İlerisi İçin Modüler Sistem

UV-Setter önceden tanımlı ışık modüllü DSI3 ile sizin hız ihtiyaçlarınıza göre adapte edilebilir. DSI3’e karar verdikten sonra, UV-Setter makinanızı daha sonraki bir zamanda fazladan ışık modülleri ekleyerek büyütebilirsiniz. Bu işlem müşterinin mekanında yapılabilmektedir.

Ctp Ve Pozlama Makinesi, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!