İlan No: #00108189
Kategori: Lastikli (Kepçe) Yükleyici
Marka: Çukurova
Model Tipi: 940
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Kadıköy / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Ediz Calapoğlu

Kadıköy / İstanbul / Türkiye


Çukurova 940 Lastikli Yükleyici

Maksimum Konfor, Kolay Kullanım, Düşük İşletme Maliyeti

Yeni nesil Çukurova 940 model Lastik Tekerlekli Yükleyici, maksimum konfor, kullanım kolaylığı ve düşük işletme maliyetleri göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Operatör beklentilerinin üstünde karşılanan bu üç önemli konu, makine üzerindeki tüm detaylarda fark edilebilir.

 

Hidrolik Joystik Kontrol

Hidrolik joystick kontrol uygulaması yumuşak ve hassas kullanımı ile operatörlerin verimliliğini en üst düzeye çıkarmakta, operatörlerin daha az efor ile çalışabilmesine olanak sağlamaktadır.

 

Güçlü Motor

ÇUKUROVA 940 model Yükleyici en son Tier 2 normlarında üretilen, çevre dostu, turboşarjlı, 170 hp / 127 kW gücünde JOHN DEERE 6068TF275 model motor ile donatılmaktadır. Arttırılan motor gücü ve tork değerleri ile düşük viteslerde daha yüksek çekiş elde edilmesi sağlanır. Ayrıca düşük yakıt sarfiyatı, bakım amacı ile zemin seviyesinden kolay ulaşılabilir motor kompartmanı, kolay değiştirilebilir filitreler, tasarruf ve bakım avantajı sunmaktadır.

 

Ferahlatılmış ROPS/FOPS Kabin

Kullanıcıların tüm ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanmış ROPS/FOPS kabin cam bölgeleri arttırılarak operatöre mükemmel bir görüş imkanı sunmaktadır. Ön ve yan kontrol panelleri en son teknoloji ile donatılmış olup, operatörleri görsel ve işitsel olarak uyaracak fonksiyonlara sahiptir. Klima standart olarak sunulmaktadır.

 

Otomatik Kazıya Dönüş

940 model Yükleyicide standart olarak sunulan otomatik kazıya dönüş sistemi, yükleyici joystick kolunun çekilmesi ile kepçe otomatik olarak kazı pozisyonuna dönerek yükleyicinin maksimum verimlilikle daha seri çalışmasını sağlar

 

Teknik Ozellikler

 John Deere Turbo Motor

Motor Gücü 170 hp / 127 kW

Çalışma Ağırlığı 13.65 Ton

Kepçe Kapasitesi 2.5 m3

Çukurova 940 Lastikli Yükleyici, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!