İlan No: #00099444
Kategori: Daldırma Yüzey Temizleme Makinası
Marka: Strong 3000
Model Tipi: S-DTYT-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Esenler / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 438 56 91
  • +90 212 438 56 94

Yetkili: Str Teknik Makina

Esenler / İstanbul / Türkiye


Daldırma Tipi Yüzey Temizleme / Strong 3000 S-Dtyt-001

Daldırma Sistemi

Daha çok yarı otomatik sistemlerde boyanacak parça adedinin düşük olduğu ya da alüminyum profil gibi boyanacak parça ebatlarının çok büyük olmasından sprey sistem uygulamasını sınırlandırdığı durumlarda kullanılır. Sistem; kimyasal tankları, monoray vinç ve yüzey işlemi yapılacak parçaların içine konulduğu sepetten meydana gelir ve tank içerisindeki kimyasal madde içerisine daldırılıp proses süresi kadar bekletilme esasına dayanır. Sprey uygulamalarına göre avantajı, daldırma yönteminde malzemelerin her noktasına eşit nüfuz ederek eşit temizleme ve kaplama imkanı sağlar (profil ve boru gibi ürünlerin iç yüzeyi) . Proses bitiminde malzemelerin hızlı olarak durulanması ve kurutulması gerekir.


 

Sistemde kullanılacak prosesin özelliğine göre tank yapı malzemesi, sayısı ve çalışma sıcaklığı belirlenir. Monoray 4 hareketli vinç ve ray konstrüksiyon sistemi bulunmaktadır. Isıtmalı tanklar kaya yünü izolasyonludur.  Tankların ısıtma sistemi opsiyonel olarak elektrik rezistansı veya sıcak su kazanı ve serpantin grubu ile sağlanır. Kimyasal madde bulunan tanklarda (yağ alıcı ve fosfat kimyasalı) basınçlı hava ile karıştırma sistemi mevcuttur. Kurutma kazanı sürgülü kapaklı manuel veya otomatik hareket edebilmektedir. Kurutma kazanına ait ısıtma ünitesinde, ısınma elektrik rezistansı veya sıvı veya gaz yakıtlı brülör ile opsiyonel olarak sağlanmaktadır.


 

Daldırma Tipi Yüzey Temizleme / Strong 3000 S-Dtyt-001, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!